İkizler Başak Uyumu-İkizler ve Başak Burcu Aşk Uyumu

İkizler başak uyumu, ikizler ve başak burcu uyumu, ikizler kadını  başak erkeği uyumu, başak kadını ikizler erkeği uyumu, ikizler ve başak burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

İkizler Başak Uyumu

İkizler başak uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %50, Arkadaşlıkta %30, İş Hayatında %20

İkizler Kadını Başak Erkeği Uyumu

Kendine güvenen ve her zaman bakımına özen gösteren başak erkeği her kadın gibi ikizler kadını da etkilemekte zorlanmaz. İkizler kadını oldukça zekidir ve başak erkeği bundan çok etkilenir. Dikkat etmeleri gereken önemli noktalar vardır eğer bunlara özen gösterirlerse bu ilişki oldukça güçlüdür. İkizler Kadını Başak Erkeği Uyumu dendiğinde önce biraz düşünmek gerekir. Her iki burç da oldukça koruyucudur. İkizler kadını Özgürlüğüne düşkündür. Sadıktır ama aynı zamanda çok sıkılgandır. Hayatının merkezine koymakta zorlanan ikizler kadını başak erkeğine güven vermek zorundadır. Oldukça sosyal bir ilişkileri olacaktır. İkisi de gezmeyi eğlenmeyi sever. Sorumluluklardan kaçmayan her iki burç da bu ilişkiyi yükseltebilir. Başak erkeği oldukça gururludur. Bu nedenle onunla tartışmaya girdiğinizde laflarınızı düzgünce seçmelisiniz. Öfkelendiği zaman üstüne gitmemek ve sakinleşmesini beklemek önemlidir. Başlangıçta birbirleriyle oldukça iyi anlaşan bu çift zamanla küçük tartışmalar yaşayabilirler. Aslında birbirlerini uzun zamandır tanıyor gibi uyum yakalarlar. Kişisel yönden birbirleriyle fazla zıtlaşmamaya özen göstermeliler.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Başak Kadını İkizler Erkeği Uyumu

Bazı konuları hallederlerse aralarında sorun yaşamazlar. Başak Kadını İkizler Erkeği Uyumu oldukça karışıktır. Birbirlerinin kişiliklerine saygı göstermeyi öğrenmeleri gerekir. Birbirlerinden farklı karakterde iki insan ve o yüzden de bu ilişki biraz zorlayıcı olabilir. İkizler erkeği ne kadar dışa dönükse başak kadını da o kadar sadık olmasını ister. Değişken tavırlarından yorulabilir. Aralarındaki iletişim ve güven sorunlarını çözebilirlerse oldukça uyumlu ve uzun soluklu bir ilişki onları bekliyor. Her ikisi de zeki, girişken ve neşelidir. Birbirlerini anlayabilirler ve aynı tarafa doğru hareket edebilirler. Hedefleri benzerdir. Yalnızca aslında bir rekabet içinde olmadıklarını anlamalı ve ilişkilerine güvenmelidirler. Başak kadını, ikizler erkeğini anlamakta bazen zorlanabilir fakat onun değişken ruh halini çözdüm de daha rahat ve huzurlu olacaktır. İki burç da disiplinli ve titizdir. Ne istediklerini bilirler ve ona göre hareket ederler. Bu kararlı tavır ikisini de mutlu edecektir. Yoğun ve hareketli yaşamı severler ve bu ikisini de mutlu eder. Asla sıkılmazlar ve sürekli yapacak yeni bir şey bulabilirler.

İkizler ve başak burcu aşk uyumu genel olarak orta düzeydedir.

İkizler burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu