Düşük Kaş Nasıl Kalkık Gösterilir

Düşük kaş nasıl kalkık gösterilir, kaş kaldırma nasıl yapılır, doğru kaş nasıl alınır vb.. kadın makaleleri için aliskanlik.com

Düşük Kaş Nasıl Kalkık Gösterilir

Her bayan kaşlarının kalkık görünmesini ister. Düşük kaşların kalkık görünmesi için yapabileceğiniz bazı yöntemler var. Bu makalede düşük kaşlar nasıl kalkık gösterilir kısaca açıklayacağız.

Düşük kaşlar kadının yüzünü daha yorgun ve hüzünlü gösterir. Halbuki kalkık kaşlar kadına daha bir estetik ve çekicilik kazandırır, kadına güven verir. Kaçları kalkık göstermek için farklı teknikler kullanılabilir.

Doğru Kaş Alımı

Doğru kaç alımı yöntemi uygulayarak kaşlarınızı daha kalkık gösterebilirsiniz. Kaş almada önemli nokta kaşların üstünden alınmamasıdır. Bu hatalı kaş alma olur ve kaşları düşük gösterir. Kaşınızı aldırmak için işinde uzman bir kuaföre gitmenizi tavsiye ederiz.

Operasyonsuz Kaş Kaldırma

  • Parmak ucuyla kaş kemiğine bastırarak yukarı doğru masaj yapılır. Her gün 2 kez olmak üzere beşer dakika uygulanır.
  • Bir rimel fırçasını zeytinyağına batırın ve kaşları yukarı doğru tarayın. Zeytinyağı hem kaşları besler güçlendirir hem de kalkık hale getirir.

Makyaj Hileleriyle Kaşları Kalkık Gösterebilirsiniz

Kaşları kalkık göstermenin en etkili ve sık kullanılan yöntemi makyaj hilesidir. Kaş kaldırıcı ürünler sayesinde birkaç dokunu ile kaşlarınızı kalkık göstermeniz mümkün.

Bir fırça ile bej veya pembe kaş aydınlatıcısı kaş kemiğine ve kaç altına uygulanır. Parmak ucuyla iyice dağıtılır. Ardından kaş kalemi ile kaşa istenilen şekil verilir. Boş olan yerler kaş farı ile doldurulur. Kaşların olduğundan daha kalkık görünmesi için kaşların üst kısmına kaç farlı uygulanır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu