20-26 Haziran Haftalık Burç Yorumları

20-26 Haziran Burç Yorum

20-26 Haziran Haftalık Burç Yorumları Haftanın ilk gününe, Merkür-Jüpiter altmışlığı ile başlıyoruz. Merkür’ün İkizler burcunda yönetici konumda olduğunu da göz önüne alırsak, eğitimde, ticarette, iletişimde şans faktörü devreye giriyor diyebiliriz. Satış pazarlama alanında, bilişim sektöründe çalışanlar, eğitimciler ve yazarlar hiç beklemedikleri fırsatlarla, yabancılardan gelecek tekliflerle karşılaşabilirler

20-26 Haziran Haftalık Burç Yorumları

Kursa ve eğitime başlayanlar, kendilerini geliştirme imkanına sahip olacak. Kardeşlerle, yakın akrabalarla iletişimi güçlendiren etkiler mevcut. 20-26 Haziran Haftalık Burç Yorumları Salı gününden itibaren Güneş Yengeç burcuna geçecek. Aile bağları güçleniyor, ev ve gayrimenkul konuları daha fazla gündeme geliyor.
23 Haziran’da Venüs’ün İkizler’e geçmesi, zihinsel yönden canlandırıcı etkiye sahip. Kendimizi ifade ederek değer kazanacağımız, sevgimizi sözcüklere dökmenin daha kolay olacağı bir haftaya giriyoruz.
Burcunuza göre yorumlarınızı okumayı unutmayın.

20-26 Haziran Haftalık Burç Yorumu

Koç ve Yükselen Koç: Bu hafta, bilginizi ve ifade kabiliyetinizi sonuna kadar kullanmanızla öne çıkıyorsunuz. İletişim trafiğiniz artabilir, yakınlarınız ve kardeşlerinizle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Eğitimde güzel gelişmeler var.

Boğa ve Yükselen Boğa: Para kazanmakla ilgili fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmek için güzel bir haftadasınız. Finansal konuları araştırabilirsiniz. Gelirinizi artıracak isabetli yatırımlar yapabilirsiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler: İletişim konusundaki doğuştan yeteneğinizle, diğerlerinden bir adım öne geçebilir, sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz. Dış görünüşünüze daha çok özen gösterebilir, tarzınızı güzelleştirmek için harcama yapabilirsiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Bu hafta içe dönüp geçmiş muhasebesi yapabilir, yakınlarınızla birlikte, eski anılarınızı yad edebilirsiniz. İnzivaya çekilmekten, ruhsal çalışmalardan mutluluk duyacaksınız.

Aslan ve Yükselen Aslan: Arkadaşlarla buluşup ufkunuzu açacak sohbetler etmeniz, geleceğe yönelik planlarınızdan bahsetmeniz mümkün. Bir arkadaşınızla ilişkiye veya ortaklığa başlamaya karar verebilirsiniz. Sosyal medyayı da aktif kullanacağınız bir hafta.

20-26 Haziran Haftalık Burç Yorumları
20-26 Haziran Haftalık Burç Yorumları

20-26 Haziran Haftalık Burç Yorumları devamında diğer burçlar var Bu arada burcunuzu bilmiyorsanız burcum ne sayfasına göz atınız.

Başak ve Yükselen Başak: İş hayatında bilginizi konuşturabilir, iş arkadaşlarınızla uyumlu ilişkiler kurabilirsiniz. Bu hafta üstlerinizin takdirini kazanacaksınız. Sizi kariyerinizde daha yukarı taşıyacak bir eğitime başlamanız da olasılıklar arasında.

Terazi ve Yükselen Terazi: Bu hafta eğitim, yabancı ülkeler veya dini inançlarla ilgili araştırmalarda bulunabilir, partnerinizle bu konularda konuşabilirsiniz. Eşiniz veya sevgilinizle birlikte seyahate çıkmanız mümkün. Uzaktan akrabalardan haber gelebilir.

Akrep ve Yükselen Akrep: Kredi, miras, sigorta ve vergi ödemeleriyle alakalı araştırma yapabilir, bu konularda bilgi edinebilirsiniz. Eşinizin gelirinde artış yaşanabilir. Alacak ve borç ödemelerini çözümleyip gelir gider dengenizi düzenleyebilirsiniz.

Yay ve Yükselen Yay: Partneriniz veya ortağınızla iletişim trafiğiniz artıyor. Bu hafta eşinizle, sevgilinizle ilgili düşünebilir, birbirinize destek olmaktan mutluluk duyabilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Sağlık konusunda araştırma yapabilir, beslenmenize dikkat edebilirsiniz. İş arkadaşlarınızla iletişiminiz artıyor ve çalışma ortamınızda iyi ilişkiler kuruyorsunuz. Yaptığınız işler beğeni toplayabilir, emeklerinizin karşılığını alabilirsiniz.

Kova ve Yükselen Kova: Aşk hayatınız hareketleniyor. Sevgilinizle konuşabilir, henüz ilişkiniz yoksa iletişim kanalları yoluyla yeni biriyle tanışabilirsiniz. Hobilerle, sanatsal işlerle, borsa ve kumar gibi alanlarla ilgili fikirleriniz olabilir. Çocuklarla vakit geçirmekten zevk alacaksınız.

Balık ve Yükselen Balık: Bu hafta evinizde ailenizle vakit geçirmek, sohbet etmek size iyi gelecek. Evinizi güzelleştirmek için para harcayabilir veya gayrimenkule yatırım yapmayı düşünebilirsiniz. Aile bireyleri arasında sorun varsa arabuluculuk yapabilir, küsleri barıştırabilirsiniz. 20-26 Haziran Haftalık Burç Yorumları arakadaşlarınızada ulaştırın Teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu