İkizler Aslan Uyumu-İkizler ve Aslan Burcu Aşk Uyumu

İkizler aslan uyumu, ikizler ve aslan burcu uyumu, ikizler kadını  aslan erkeği uyumu, aslan kadını ikizler erkeği uyumu, ikizler ve aslan burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

İkizler Aslan Uyumu

İkizler aslan uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %30, Arkadaşlıkta %40, İş Hayatında %30

İkizler Kadını Aslan Erkeği Uyumu

İkizler kadını oldukça duygusaldır. Romantizmi sever ve sürprizler yapar. Aslan burcu erkeği için özgüven oldukça önemlidir ve kendisinde de yüksektir. İkizler burcu bu özgüvenin gerçek olup olmadığını sorgulayacaktır. Aslan burcu kendini kanıtlamak için çok çaba harcar. Bu bazen ilişkide sorun yaratabilir. İkizler burcu hayatında sürekli hareket ister ve bazen Aslan burcunu yorabilir. İkizler Kadını Aslan Erkeği Uyumu için bakıldığında oldukça yüksek bir uyum görülebilir. Birbirlerini anlayan bu iki burç özellikle arkadaşlık ilişkisi de hızla ilerler. İlişkideki sıkıntılarla yüzleşmek sorunları kolayca çözmelerine olanak tanır. İkizler kadını güçlü bir karaktere sahiptir. Girişimci yanı yüksektir. Aynı şekilde dışa dönük olan aslan erkeği ona uyum sağlayacaktır. İlişkileri çok yoğun bir şekilde yaşanabilir. Duygusal iniş çıkışlar yüksek olabilir bu da bazen sorun yaratabilir. Bu nedenle yanlış anlaşılmalar olmaması için birbirlerini anlamaya çalışmalılar ve iletişim kurmalılardır. Özellikle ilişkinin ilk zamanlarında tarafların birbirine üstünlüklerini kabul ettirmeye çalışması sorun yaratabilir. 

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Aslan Kadını İkizler Erkeği Uyumu

Bu ilişki içerisinde bazı önemli noktalara dikkat edilmesi gerekir. İkizler erkeğinin hareketli yapısı ve aslan kadının daha disiplinli oluşu bazen sorun yaratır. Temkinli davranmayı seven aslan kadını, ikizler erkeğinin sorumsuz olduğunu düşünebilir ve bunu dile getirebilir. Yanlış anlaşılmaların yüksek olduğu bir ilişkidir. Bu nedenle birbirlerini anlamaya çalışmalı ve iletişime özen göstermeliler. Aslan kadını öyle olduğunu göstermese bile oldukça duygusaldır ve alıngan bir tarafı vardır. Aslan Kadını İkizler Erkeği Uyumu açısından bakıldığında bu ilişki eğer özen gösterilirse uzun bir birlikteliğe dönüşebilir. Duygusal, romantik ve içedönük bir kişiliği olan Aslan, ikizlerin hareketliliğinden gelen enerjiyi alacak ve ona uyum sağlayacaktır. Birbirleriyle oldukça iyi anlaşmaları muhtemeldir. Kendini güvende hissetme ihtiyacı iki burç için de önemlidir. Birbirlerine bu güveni sağladıklarında ilişkileri de vazgeçilmez olacaktır. Birbirlerini anlamaya çalışmalı ve uyum göstermelilerdir. İkisinin de hassas bir yapısı vardır ve bu nedenle romantik olduklarında uyum kendiliğinden gelecektir. Birbirlerini anlamaya özen gösterirlerse oldukça güçlü ve eğlenceli bir ilişki onları bekliyor.

İkizler ve aslan burcu aşk uyumu genel olarak vasat düzeydedir.

İkizler burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu