Eşe Doğum Günü Mesajı-Eşe Doğum Günü Sözleri

Eşe doğum günü mesajı, eşe doğum günü sözleri, eşe doğum günü mesajları, karıma doğum günü mesajları, eşe romantik doğum günü mesajı gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Eşe doğum günü mesajı, insanın can yoldaşı ve hayat arkadaşı olan eşinin bu özel gününü kutlamak için yazdığı güzel mesajlardır. Bunların büyük bir çoğunluğu anlamlı doğum günü mesajları olarak da bilinir. İnsanın böyle bir mesajı yazarken tek isteği elbette ki biricik eşime doğum günü mesajı olmalıdır. Doğum günü mesajları kocaya doğum günü mesajları ve karıma doğum günü mesajları olarak farklılık gösterebilir.

Aslında uzun doğum günü mesajları ya da kısa doğum günü mesajları arasında bir fark yoktur. Doğum günü mesajının her hali oldukça güzel, anlamlı ve insanı duygulandıran mesajıdır. İnsan bazen eşe romantik doğum günü mesajı olarak da romantik ve duygu yüklü bir mesaj yazmak ister. Böyle anlar için romantik, duygu yüklü ve anlamlı doğum günü mesajlarını sizler için hazırladık. Olabilecek en romantik kocaya doğum günü mesajı anlamlı bir günün hatırlanması ya da güzel dileklerin olduğu güzel bir doğum günü mesajı olabilir.

Eşe Doğum Günü Mesajı

 • Hayat arkadaşım, can yoldaşım. Bugün benim en kıymetlimin doğum günü. Güzel eşim iyi ki doğdun ve iyi ki ömrünü benim ile birleştirdin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun.
 • İyi bir hayat iyi bir eş ile beraber olurmuş. Bu güzel hayatı bana verdiğin için sana minnettarım eşim. İyi ki doğdun ve iyi ki benim eşimsin.
 • Güzel eşim, canım karım ve ömrümün en güzel yıllarını birlikte geçirdiğim kadın. Ne emekleriniz anlatmaya ne de seni anlatmaya kelimeler yetmez. İyi ki hayatıma girdin ve güzel eşim, sen iyi ki doğdun. Nice beraber yıllarımız olsun. Eşe doğum günü mesajı için aliskanlik.com
 • Hayatıma anlam katan adam, can yoldaşım ve hayat arkadaşım. İyi ki varsın ve iyi ki benimlesin. Eğer tekrardan bu hayata gelsem tüm ömrümü seninle geçirmek isterdim. İyi ki doğdun canım benim, doğum günün kutlu olsun .
 • Dünyanın en güzel eşi, en tatlısı, en harikası ve en mükemmel olanı… bugün senin doğum günün ve benim de en güzel günüm. İyi ki kader bizi bir araya getirdi ve iyi ki benimle birlikte yaşlanıyorsun sen de. Doğum günün kutlu olsun ve nice nice beraber yıllarımız olsun.
 • Sevgili karım, hayatımda başıma gelen en güzel şeysin. Ve benim için böyle mübarek ve böyle kutsal olan kadının bugün bu dünyaya gözlerini açtığı gün. İyi ki doğdun güzel eşim, iyi ki hayatını benim ile birleştirdin ve iyi ki tüm bu güzellikleri yan yana yaşadık. İyi ki varsın. Eşe doğum günü mesajı  ile eşinizi mutlu edin.

Eşe Doğum Günü Sözleri

 • Yarınım, bugünüm, sevincim, mutluluğum ve bana dair olan her şeyin asıl sebebi. Tüm güzellikler sanki senin etrafından yayılmaya başlıyor. Kalan tüm ömrümüzü beraber geçirelim istiyorum ve seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun, eşin.
 • Her gün ilk gören olduğum ve her gece son gören olduğum dünyanın en güzel kadını… Bugün öyle güzel bir gün ki… Çünkü bugün benim hayat arkadaşım olan senin doğum günün. Şuan hissettiğim duyguları anlatmaya hiçbir kelime yetmez. Seni çok seviyorum ve iyi ki doğdun, iyi ki benim eşim oldun ve iyi ki tüm güzellikleri getirdin bana.
 • Doğum günün kutlu olsun ve sen senelerce benim ile beraber mutlu ol. Her günü sanki ilk gün gibi yaşıyorum ben seninle. İyi ki varsın ve güzel eşim iyi ki benim yanımdasın.
 • Nice senelerimiz olsun beraber canım eşim. Nice güzel günler bekliyor bizi, kötü günlerde olur belki ama biz yan yanaysak ne kadar kötü olabilir ki o günler? Ben senin ile beraber her şeye hazırım. Seni çok seviyorum güzel eşim, doğum günün kutlu olsun.
 • Ellerim ellerini tutuyor ve gözlerim gözlerini görüyor ise o gün de benim bayramım demektir. Bugün ise bana bu bayramları yaşatan güzel eşimin doğum günü. Nasıl kutlanmaz ki böyle güzel bir gün? Sevgili eşim, sen bir anne, bir baba, bir dost, bir sevgili, bir arkadaş, bir doktor, bir öğretmen ve bir yoldaş oldun bana aynı zamanda. Varlığın daim olsun ve tüm güzellikler hep senin yanında olsun.
 • Sen yalnız bir eş değil aynı zamanda dost, kardeş, anne, baba oldun bana. İyi ki yanımdasın, iyi ki benimlesin. Doğum günün kutlu olsun, nice güzel senelerimiz olsun beraber.
 • Bir insana yaş almak sanırım en fazla bu kadar yakışırdı. Her yaşın ayrı bir güzel ve sen her zaman ama her zaman en güzelsin. Canım eşim, güzel karım; doğum günün kutlu olsun. Seni bu hayatta her şeyden çok seviyorum ve benim ile beraber olduğun için teşekkür ederim. Güzel eşinize eşe doğum günü mesajı atarak ona önem verdiğinizi gösterin.

Eşe Romantik Doğum Günü Mesajı

 • Tüm güzelliklerin arasında bile görüyorum seni çünkü sen en güzel olansın. Her gün seni gören gözlerim bile her defasında ilk kez görmüş gibi şaşırıyor bu olağanüstü güzelliğine. Sevgili eşim, hayata senin ile benim yollarımı kesiştirdiği için her gün ama er gün şükürler ediyorum. Nasıl güzel bir tesadüftür ki böyle tüm hayatımı bir güzelliğe adama şansım olmuş? Doğum günün kutlu olsun, güzeller güzeli eşim. İyi ki benim ile berabersin ve iyi ki varsın.
 • Bilirsin bazen kalbimiz başka bir yerde olurken bedenimiz başka bir yerde olmak zorunda kalıyor. Şuan yanında olamasam bile bil ki kalbim seninle. Doğum günün kutlu olsun güzel eşim, benim sevgim her daim senin ile beraber. Birlikte yaşayacağımız ve yaşlanacağımız nice yaşlarımız olsun.
 • Sevgili eşim, yıllar yıllar önce sen o güzel gözlerini ilk kez açtın dünyaya. Ve ben ise o koca yıllar boyunca sadece bir köşede durup bana gelmeni bekledim. Sonunda sen bana geldin ve şimdi de her şeyin başlangıcı olan senin doğum gününü anıyoruz. Canım eşim, iyi ki doğdun ve sen iyi ki varsın.
 • Sen benim her şeyim oldun. Her zaman bir eşten çok daha fazlası oldun bana. Şimdi de bu adam dünyalar güzel eşinin doğum günün kutluyor. Güzelim benim, doğum günün kutlu olsun. İyi ki varsın ve sen iyi ki doğdun. İyi ki benim yanımdasın ve benim ile berabersin.
 • İyi ki doğdun güzel kızım. iyi ki varsın ve sen iyi ki benim yanımda oldun. Dünyanın en şanslı adamı sayıyorum kendimi sen benim yanımda olunca. doğum günün kutlu olsun canım benim, iyi ki varsın.

Karıma Doğum Günü Mesajları

 • Günlerden bir gün küçük bir kız dünyaya gözlerini ilk kez açtı ve o küçük kız benim hayatımı değiştiren ve güzelleştiren kocaman bir kadın oldu. İyi ki bu dünyaya geldin ve iyi ki benim yanıma geldin güzel eşim. Seni çok ama çok seviyorum.
 • En özel anlardan ve günlerden birisidir benim çok kıymetli eşimin dünyaya gözünü açtı an. İşte böyle özel ve güzel bir anın hatırlanması için bu kutlamalar. Pek kıymetli eşim, sen her daim en huzur dolu ve güven veren bir insan oldun ve ben bunun için sana müteşekkirim. Nice güzel yaşların olsun, nice güzel yaşların benim ile beraber olsun. En güzel eşe doğum günü mesajı sizler için yaylandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu