Akrep Balık Uyumu-Akrep ve Balık Burcu Aşk Uyumu

Akrep balık uyumu, akrep ve balık burcu uyumu, akrep kadını balık erkeği uyumu, balık kadını akrep erkeği uyumu, akrep ve balık burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Akrep Balık Uyumu

Akrep balık uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %60, Arkadaşlıkta %10, İş Hayatında %30

Akrep Kadını Balık Erkeği Uyumu

Akrep balık uyumu iyidir. Akrep kadını balık erkeği ile birlikte olduğunda ona kolayca bağlanabilir ve kontrol delisi haline gelebilir. Eğer birbirlerine karşı aldatma ya da yalan gibi güven sarsıcı durumlar yaşarlarsa ilişkilerini sonlandırmalıdırlar. Çünkü her iki burç da bunu kaldıramaz ve ilerleyen zamanda mutlaka bunun geri dönüşü olur.

Akrep Kadını Balık Erkeği Uyumu karmaşıktır. Balık idealist bir yaklaşıma sahip olduğu ve her şeyi tek gerçek aşkları için yaptığı sürece, aralarındaki güven korunacaktır. Bu ilişkide yaşayacakları sorunlardan biri Akrep burcunun agresif tavırları ve Balık burcunun aşırı duyarlılığı olabilir. İkisi de kolayca incinebilir burçlardır bu nedenle de birbirlerini kırmamalı bir gerekir.

Balık burcu bu ilişki için nadiren savaşır. Akrep partneri yeterince hassassa ve Balık partneri gerekli sınırlara sahipse, aralarındaki ilişki oldukça heyecan verici ve büyülü olabilir. İletişim kurmaya ve sessiz bölgelerinden çıkmaya başladıklarında, çoğu işaretin anlamayacağı konulara kolayca kapılabilirler. Akrep burçlarının bilinçsiz derecede olumsuz olmaları Balık burcunun pozitif yanlarını azaltabilir. Bu da sürekli olarak huzur isteyen Balık burcunu uzaklaştırabilir.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Balık Kadını Akrep Erkeği Uyumu

Bu ilişkide herkes duygusal yaklaşımdan yanadır. Akılcı seçimler yapmaları gerektiğinde birbirlerinden destek alırlar. Aralarındaki iletişim güçlü olduğu sürece ilişkileri de mükemmel olacaktır. Birbirlerinin zayıflıklarına odaklanmak yerine başarılarına odaklanmalıdırlar.

Balık Kadını Akrep Erkeği Uyumu düşündüklerini birbirlerine aktarabilirlerse mutlu olacaklardır. Balık burcu okyanusları ve denizleri temsil ederken, Akrep burcu nehirleri temsil eder. Her nehir okyanusa veya denize akar bu da aralarındaki bağı daha net anlamaya yardımcı olur. İlişkide birbirlerine bir amaç vermeleri gerekir. Akrep burcu güçlü bir karaktere sahiptir.

Balık burcu da aynı şekilde duygusal bir güce sahiptir. Karşılıklı sevgileri ve bağlarının derinliğini anlamaları gerekir. Böylece mutlu olabilirler. Akrep, Balık partnerine bağlanırsa, bu her ikisi için de yorucu olabilir, çünkü Balık’ın çok fazla dağınık tavrı ve hareketleri, odaklanmış Akrep için rahatsız edici olabilir ve Akrep’in takıntılı doğası Balıkları yavaşlatıp yorabilir. Yine de birbirlerini takip etmek için yeterli enerjiye sahip olacaklar ve ortak ilgi alanlarını bulmaları kolay olacaktır.

Akrep ve balık burcu aşk uyumu genel olarak iyi düzeydedir.

Akrep burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu