Yengeç Akrep Uyumu-Yengeç ve Akrep Burcu Aşk Uyumu

Yengeç akrep uyumu, yengeç ve akrep burcu uyumu, yengeç kadını akrep erkeği uyumu, akrep kadını yengeç erkeği uyumu, yengeç ve akrep burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Yengeç Akrep Balık Uyumu

Yengeç akrep uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %60, Arkadaşlıkta %40, İş Hayatında %20

Yengeç Kadını Akrep Erkeği Uyumu

Çok farklı kişilik özellikleri varmış gibi görünse de tuhaf bir şekilde birbirlerine bağlı bir çifttir. Yengeç Kadını Akrep Erkeği Uyumu aslında birbirlerini tamamladıkları için mükemmel olabilir. Tamamen birbirlerine bağlı kalabilirler. Uzun vadeli bir ilişki için umut verici olarak görülür. Her ikisi de saygıya önem verir. İkisi de sadakati ve kalıcı aşkı sever. Akrep erkeğinin koruyucu ve tutkulu tavrı yengeç kadınını etkiler. Onun hareketli yaşam tarzı Yengecin eve kapanma içgüdüsünü engelleyebilir. Birbirlerini destekledikleri oldukça bellidir. Birbirlerine hayatla ilgili tavsiyelerde bulunabilirler. Dertleşebilir ve iyi arkadaş haline bile gelebilirler. Bu ritmi yerinde tutmak aslında bu burçların ikisini de daha rahat hale getirir. Akrep Burcu’nun kendine güveni Yengeç Burcu’nu etkiler. İki burcunda yaşamda kendileri için yüksek beklentileri vardır. Ve hedeflerine somut bir şekilde ulaşmak isterler. Ortak bir amaç duygusu belirleyebilirler. Bu nedenle de beraber başarılı olabilirler. Otoriter akrep erkeği bazen yengeç kadınını çok fazla baskıyla bunaltabilir. Böyle durumlarda yengeç kadını geri çekebilir.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Akrep Kadını Yengeç Erkeği Uyumu

Bu ilişkide her zaman hareket olacaktır. Birlikte oldukça fazla eğlenirler. Birbirlerini çeken şey de bu hareket olabilir. Kök salmayı severler ve aile kurmak isterler. Akrep Kadını Yengeç Erkeği Uyumu ortak amaçları olduğu için oldukça yüksek olabilir. Bu ilişki tutkulu bir ilişki olacaktır. Doğaya çıkmak, kamp yapmak, parkta yürüyüş yapmak, bisiklete binmek, kayak yapmak, doğa yürüyüşü yapmak vb. gibi eğlenceyi bir öncelik haline getirmek önemlidir. Bazen birbirlerini acımasız bir şekilde eleştirebilirler. Yanlış anlaşılmalardan kaçınmak için tartışmalardan uzak durmalılardır. Birbirlerini sıktıklarını fark ettiklerinde biraz ara vermek onlar için iyi olacaktır. Akrep kadını fazla sorgulanmaktan hoşlanmaz ve Yengeç erkeği güven duymak için sürekli soru sorabilir. Her ikisinin de karanlık tarafları olabilir. Yengeç erkeğinin inişli çıkışlı ruh hali bazen akrep kadınını yorabilir. Açık açık konuştukları sürece bu ilişki güzel gidecektir. İletişimden kaçınmamalı ve her ikisi de duygularını açıkça konuşmalıdır. Akrep sevgi ihtiyacı yüksek bir burçtur. Yengeç burcunun soğuk tavırları onu oldukça incitir. Yengeç içindeki sevgiyi çok daha fazla göstermelidir.

Yengeç ve akrep burcu aşk uyumu genel olarak iyi düzeydedir.

Yengeç burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu