Aile Hekimi Sorgulama

Aile hekimi sorgulama, e-devlet aile hekimi sorgulama 2020, T.C. ile aile hekimi sorgulama, sms ile turkcell-vodafone-türk telekom aile hekimi öğrenme vb… aile hekimi hakkında bilgiler…

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan herkese Sağlık Bakanlığı tarafından atanan Aile hekimini henüz birçok kişi bilmemektedir. Bu yüzden de Aile hekimi sorgulama hakkında merak ettiğiniz bilgiler ulaşmanıza yardımcı olmak için buradan sizlere bilgiler vermek istiyoruz.

E-Devlet sisteminden Aile hekimi sorgulama

Aile hekiminiz kim olduğuna dair henüz bir bilginiz yoksa E-Devlet sistemi üzerinden kolay bir şekilde Aile hekiminizi öğrenme işlemini yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenleri sizlere buradan açıklamak istiyoruz.

Aile hekimi sorgulama E-Devlet

·         Öncelikli olarak E-Devlet şifreniz ve T.C Kimlik numaranızı kullanarak sisteme giriş yapmanız gerekmektedir.

·         Sistem üzerinden giriş yaptıktan sonra karşınıza gelen menüler içerisinden Kamu Hizmetleri arasından “Sağlık Bakanlığı” sayfasına giriş yapmanız gerekmektedir.

·         “ Sağlık Bakanlığı” sayfasına giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan menü içerisinden “Aile Hekim Bilgisi Sorgulama “ ekranı karşınıza gelecektir.

·         Bu bölüme tıkladıktan hemen sonra karşınıza açılacak olan sayfa içerisinde aile hekiminize dair bilgilerin yer aldığını göreceksiniz.

·         Burada Aile hekiminizin “Adı ve Soyadı”,

·         Aile hekiminizin bağlı olduğu kurumun adı

·         Ve son olarak ise Aile hekiminizin bağlı bulunduğu adresin sistem üzerinde göründüğünü görmüş olacaksınız.

Aile hekiminiz ile ilgili değişiklik yapmak istediğiniz zaman bunu E-Nabız uygulaması üzerinden kolay bir şekilde yapma şansınız bulunmaktadır. Aile hekimi ile ilgili diğer merak ettiğiniz sorularınız için bizlerle yorum kısmından iletişime geçebilirsiniz.

Sms İle Aile Hekimi Sorgulama

Turkcell Aile Hekimi Sorgulama

TURKCELL hattı kullanan vatandaşlar aile hekimi sorgulama işlemi için “AH T.C. KİMLİK NUMARASI” yazıp “7777”veya “6998” numaralarına kısa mesaj göndererek aile hekimini sorgulayabilir.

Türk Telekom Aile Hekimi Sorgulama

Türk Telekom hattı kullanan vatandaşlar aile hekimi sorgulama işlemi için “AH T.C. KİMLİK NUMARASI” yazıp “5115” veya “6998” numaralarına kısa mesaj göndererek aile hekimini sorgulayabilir.

VODAFONE Aile Hekimi Sorgulama

Vodafone hattı kullanan vatandaşlar “5115” numarasına “HEKIM T.C. KİMLİK NUMARASI” yazıp kısa mesaj göndererek aile hekimini sorgulayabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu