Karadeniz İle İlgili Sözler-Karadeniz Sözleri

Karadeniz ile ilgili sözler, Karadeniz sözleri, hırçın Karadeniz sözleri, Karadeniz’i anlatan sözler, Karadeniz lafları gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Karadeniz İle İlgili Sözler

 

Karadeniz ile ilgili sözler sizlerle;

Ah canım Karadeniz, belki şimdi ben uzaklara gideceğim ama elbet senden uzaklaştığım zamanda bile sen hırçınlığın ve asaletin benim hep kalbimde kalacak.

Her Karadenizli, Karadeniz sevgisini ta içinde yaşar ve dünyanın her neresine gider ise gitsin asla Karadeniz sevdasından ne vazgeçer ne de vazgeçmeyi aklının bir ucundan bile geçirir.

Ben Karadeniz’in hırçın çocuğuyum. Belki zaman gelir sakin davranırım ama yeri geldiği zaman kendi hırçınlığımı ve içimde hep saklı kalmış olan Karadeniz’i hak edene gösteririm.

Karadeniz’e bağlanmak demek ömrü boyunca bir kere dahi olsa Karadeniz’i gören her insanda kendini gösterir. Çünkü Karadeniz, unutulmaz ve vazgeçilmez bir yer alır. Karadeniz’i anlatan sözler devam ediyor.

Artık çok uzaktayım ve Karadeniz’in hem havasını, hem zevkini, hem de tüm güzelliklerini görmekten mahrum kalacağım. Ne olur ise olsun yine de bir gün sana geri döneceğim ama çünkü senden vazgeçemem.

Karadeniz Sözleri

Karadeniz sözleri sizlerle;

Asıl Karadeniz insanın, doğanın tüm güzellikleri ile baş başa olduğu ve yeşilin her türlü tonunu da aynı anda görüp inanılmaz bir göz banyosu yapabildiği harika bir güzelliktir.

Karadeniz insanın görüp görebileceği en güzel manzaralara ev sahipliği yapan bir doğa harikasıdır. Öyle ki denizi bir yandan görüp mavilikler içinde kaybolurken bir yandan da yeşilin en harika tonları ile insanı her seferinde ilk kezmiş gibi büyülüyor.

Ben seni artık çok özlüyorum Karadeniz, çünkü senden ayrı kalmanın ne bir yolu ne de bir sonu var artık. Ben sana geri dönmek için her türlü yolu ısrarla deneyeceğim. Karadeniz ile ilgili sözler devam ediyor.

Yine aynı hırçın denizde yüzmek için, yine sonsuz yaylaların ve sonsuz yeşilliklerin içinde yürümek ve tüm güzelliklerin ile tekrar büyülenmek için geleceğim sana ve sen yine de affet beni her şeye rağmen.

Gri şehirlerin ve iğrenç bina manzaralarının çok dışında olan ve insanı hem stresten hem de diğer tüm kaygı kaynaklarından uzaklaştıran o muhteşem manzaralar sahibi Karadeniz ile beraber olmak aslında herkes için bir şanstır.

Birçok yer gezebilir ya da birbirinden çok da farklı olan tüm manzaraları görüp de izleyebilirsin ama hiçbiri Karadeniz’in birazına bile değişmem ben.

Ben artık bu şehir hayatının kalabalığından, stresten ve bunaldığım tüm diğer her şeyden bıktım. Bu yüzden Karadeniz’in içinde olmak ve diğer tüm sorun yaratan şeylerden uzaklaşıp da sadece kendimle kalmak istiyorum.

Hırçın Karadeniz Sözleri

Hırçın Karadeniz sözleri sizlerle;

Hem Karadeniz aşkı hem de Karadeniz’de yaşanan tüm aşklar diğerlerinden çok daha farklı ve ayrıdır. Çünkü o güzel doğanın tüm güzelliklerini ve aşkın en derin duygusunu tatmak ve hep onun içinde kalmak istiyorum.

Ben çok düşündüm ve çok da farklı kararlar alıp uygulamaya çalıştım ama ne senin aşkından ne de Karadeniz’e olan aşkımdan vazgeçemiyorum. Bunun içinde hep sizin ile kalmak istiyorum. Karadeniz lafları devam ediyor.

Karadeniz manzaralarından birinde oturmuştuk senle, beni sevdiğini söylemiştin ve gideceğini bile bile yine de sana inanıp senin için ya da senin ile olmak için çabalamıştım.

Ne olur ise olsun en sonunda herkes Karadeniz güzelliklerini anlayacak ve onun için daha fazla mücadele etmesi gerektiğini artık fark edecek.

Güzel bir gündü, olup olabilecek her şey en iyi halindeydi ve biz dünyanın en güzel yerinde, Karadeniz’deydik. İşte tam da o gün sana olan sevgimi hem sana hem de Karadeniz’e anlatmıştım işte.

Ne yaparsan yap Karadenizli birinin damarına ne bas ne de yakınından geç.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu