Aile hekimi öğrenme, aile hekimi nasıl öğrenilir, e-devlet aile hekimi öğrenme, e-nabız aile hekimi öğrenme nasıl yapılır vb… aile hekimi hakkında işlemler…

Aile Hekimi Öğrenme

Aile hekimi son zamanlarda vatandaşlarımızın en çok merak ettiği konular arasında gelmektedir. Hastaneye kırk yılda bir işe düşen vatandaşlarımızın bulunduğunu da göz önüne aldığımız zaman Aile Hekimini henüz bilmeyen vatandaşlarımız için Aile Hekimi öğrenme hakkında merak edilen bilgileri açıklamak istiyoruz.

Aile Hekimim kim, nasıl öğrenirim?

aile hekimim kim

Sağlık Bakanlığı tarafından her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşına bir Aile Hekimi atandı. Evinize en yakın olan bölgede yer alan sağlık ocağında en uygun olan Aile Hekiminizi sizlerin adına atayan Sağlık Bakanlığı’nın bu hizmeti ile ilgili bilmediğiniz bilgileri öğrenmek son derece kolay.

Aile Hekimi öğrenme işlemi

Aile Hekiminiz kim olduğuna dair bir bilginiz yoksa bunu öğrenmek artık çok kolay. Bunun için E-Devlet sistemine giriş yaparak sizlere atanmış olan Aile Hekiminiz ile ilgili bilgileri bu sistem üzerinden öğrenebilirsiniz. Hatta bu konuda son zamanların en çok tercih edilen Sağlık hizmetleri arasında yer alan E-Nabız üzerinde de bu işlemi öğrenme şansınız bulunmaktadır. Aile hekimlerinin çalışma saatlerini öğrenmek için tıklayınız.

E-Devlet üzerinden Aile Hekimi Öğrenme

E-Devlet sistemine şifreniz ile giriş yaptıktan hemen sonra Sağlık Bakanlığı sayfasından Aile Hekimi Sorgulama ekranına giderek burada istediğiniz zaman Aile Hekiminiz ile ilgili bilgiler alabilirsiniz. Aile hekiminizin kim olduğunu, hatta hangi sağlık ocağına bağlı çalıştığına dair bütün bilgileri bu sistem üzerinden öğrenebilirsiniz.

E-Nabız Aile Hekimi Öğrenme

E-Nabız sistemine giriş yapmak için şifrenizin bulunması gerekmektedir. Bunun için siteme üye olarak buradan şifrenizi alabilir ve sistem üzerinden Aile Hekiminizi öğrenme fırsatını bulabilirsiniz. Hatta E-Nabız üzerinden de dilediğiniz zaman Aile Hekiminizi değiştirme şansınızın bulunduğunu siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

 

Yorum Yap

Yorum Yap