Yılbaşı İle İlgili Sözler-Yılbaşı Sözleri

Yılbaşı ile ilgili sözler, yılbaşı sözleri, komik yılbaşı sözleri, yılbaşı mesajları, anlamlı yılbaşı sözleri, ilginç yılbaşı sözleri gibi  en güzel sözler için aliskanlik.com

Yılbaşı İle İlgili Sözler

Yılbaşı ile ilgili sözler sizlerle;

Yeni bir yıl demek yeni umutlar ve yaşam için açılan yepyeni bir sayfa demektir. Herkesin yeni yılı ve yeni umutları umarım çok ama çok güzel olur.

Daha iyi bir sene yaşamak ve herkesin sağlıklı olduğu, huzurlu olduğu ve bol bol kahkaha ile dolu bir yıl olmasını dilerim yeni yıldan.

Bir yıl daha bitiyor ve kalan son günlerden sonra yeni bir yıl da bizlere adım adım yaklaşıyor. Yaklaşan yeni yılın herkese sevgi ve mutluluk getirmesini dilerim.

Yılbaşını kutlamak aslında insanı gelecek olan yeni yıla daha umutlu ve mutlu bir şekilde hazırlanıyor ve ondan sonra da yeni yıl daha ümit vaat ediyor. Yılbaşı ile ilgili sözler devam ediyor.

Şimdi bir kez daha birbirinden farklı ve sevinç dolu bir şekilde yeni yılı kutlayacağız ve güzel bir yılbaşı olması adına da birçok hazırlık yapacağız.

O yıl ne yaşarsam yaşayayım asla hayata dair ümidimi yitirmiyorum. Bu yüzden kötü bir yıl geçirmiş olsam bile yeni bir yılı daha iyi karşılamak için çok güzel bir yılbaşı organizasyonu yapıyorum.

Yılbaşı Sözleri

Yılbaşı sözleri sizlerle;

Yeni bir yılın nasıl geçeceği ve bence o yıl neler yaşanacağı elbette yılbaşının nasıl geçtiğine ve insanın yılbaşında neler yaşadığına bağlıdır.

Eğer yılbaşını iyi bir şekilde kutlar ve bu eğlenceden de memnun kalır isen yeni yılın da bir o kadar güzel geçer ve çoğu şey istediğin gibi de olur.

Bazı inanışlara göre yılbaşı gecesi yaşadığınız her şey o sene yaşayacağınız şeylerin biraz da olsa yansıması ve de geleceğe dair bir öngörüdür.

İnandığın şey her ne ise karşına da mutlaka o çıkacaktır çünkü insan bir şeye inandıkça bilinçaltı da hep o şeyi tekrarlar ve bu evren ile kişinin arasında bir enerji yaratır.

İnsan yılbaşı gecesi yaşadığı şeyleri geri kalan koca 365 güne yaymamalı ve geri kalan onca günü de bir geceye bakarak yargılayıp peşin bir hükme varmamalıdır.

Yılbaşı Mesajları

Yılbaşı mesajları sizlerle;

Çam ağaçlarının süslendi, rengarenk ışıkların her tarafa harika ışık yaydığı ve cıvıl cıvıl görüntülerin oluştuğu o mükemmel gece bilin ki yılbaşı gecesidir.

İlla yeni bir yıla giriyoruz diye ya da yılbaşı diye insan kutlamalı ya da başka bir aktivite mi yapmalı? Belki ben evimde pijamamla otururken kutlayacağım.

20’li yaşlar öyle garip ki… Kimin Taksim’de çılgın bir partide yılbaşını kutlarken kimi dışarı çıkarken ailesinden izin almak zorunda kalıyor ve yılbaşı kutlamalarının hiçbirine de gidemiyor.

İnsan yılbaşını kutladığı arkadaş çevresi ile yıl sonunda hala görüşüyor olmuyor ise ne anlamı kaldı ki öyle yılbaşı kutlamasının ya da öyle arkadaşlıkların?

Yılın başına 1 Ocak diyenler var ve birileri de yılbaşı filan kutluyor ama bence yılbaşı Haziranın 15’i olmalı çünkü hem sıcak kutlamalar için uygun hem de sıcak olduğu için istediğimiz gibi kıyafet giyebiliriz.

Seneler geçecek ve sen benden ayrı kutladığın yılbaşlarını sayamaz hale geleceksin çünkü ben sana asla dönmeyeceğim ve sen ömrünün sonuna dek yalnız kalmak zorunda kalacaksın.

Noel babaya inanan insanları hayretle izlemeye devam ediyorum çünkü kim onu görmüş ya da kim bunu uydurmuş da bu efsane dünya çapında özellikle her yılbaşında tekrar tekrar gündeme geliyor?

İnsan yaşlandıkça ve zaman da su gibi akıp gittikçe yeni yıla verilen önem hele de yılbaşı kutlama gibi istekler kendiliğinden uçup da gidiyor sanki.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu