Veda Sözleri-Sevgiliye Veda Sözleri

Veda sözleri, sevgiliye veda sözleri, dosta veda sözleri, veda mesajları, aileye veda sözleri, bir şehre veda sözleri gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Vedalaşmak ve giderken insanın arkasında sevdiğini bırakması yaşanacak en duygulu anlardan biridir. Veda sözleri ile sevdiklerinizi arkada bırakmanın hüznünü yaşayabilirsiniz. Sevgiliye veda sözleri sayesinde sevdiğiniz kişi ile yaşadığınız anları bir çırpıda silebilirsiniz. Bazen de dosta veda sözleri ile en sevdiğiniz can yoldaşınıza veda edersiniz.

Veda mesajları ile hiç bir zaman onları unutmayacağınızı her zaman kalbinizde taşıyacağınızı belirtebilirsiniz. Aileye veda sözler ise en ağır vedalardan biridir. Aile bir bireyin bu dünyada ki en önemli değer yargılarının başında bulunmaktadır ve ondan uzaklaşmakta o kadar zor gelmektedir. Kimi zamanda çok sevdiğiniz bir şehre veda sözleri söyleyerek ve göz yaşı dökerek oradan uzaklaşmak zorunda kalabilirsiniz.

Veda Sözleri

Seni son kez gördüğüm an anlamam gerekirdi ki; bu bir veda.

Artık bitiyor tüm bu hikayemiz ve artık bitiyor senle geçen güzel günlerimin son zamanları. Şimdi ise hepimiz için büyük bir veda vakti.

Vedanın gerçekleşmesi için belki de birbirinden vazgeçmiş olan iki insan gereklidir. Bizim aramızda geçenler ise bir veda değil çünkü ben henüz senden vazgeçmedim.

Veda vakti geldiği zaman kimsenin gözünün yaşına bakılmaz çünkü bir kez veda vakti geldi mi her şey tamamen bitmiş demektir.

Yalnızlığımın tamamen yüzüme çarpıldığı bir vakit geldi ve ben şimdi koca vedalar arasında bir başıma kalmış haldeyim.

Vazgeçmenin de bir üst seviyesi oluyor bu veda sahneleri. Herkes için acıklı ve herkes için hüzün dolu bir hayat.

Vedanın bu kadar acımasız olanı olur mu hiç? Böyle bir vedayı söyledin de geçtin karşıma, şimdi ben bununla nasıl baş edebilirim?

Hoş bir vedaydı son konuşmamız. Ondan sonra tekrar karşılaşmak da çok hoş oldu yine benim için.

Bu gözler seni görmek için böylesi çaba harcarken nasıl bir veda bu böyle?

Sevgiliye Veda Sözleri

Yüreğim bu vedayı kaldırır mı? Ya da bu veda ile kalan hayatını yaşamaya devam edebilir mi, inan hiç bilmiyorum.

Vedan ile geldiğim son halimi görsen belki sen bile beni tanıyamazsın. Çünkü öyle bir hale geldim ki sen gittikten sonra ne aynalar ne de ben kendimi tanıyamıyorum.

Veda ettikten sonra ben öyle yalnız kaldım ki ne bir dostum ne de bir arkadaşım kaldı benim yanımda.

Sen gittikten sonra da vedan ile yıkılacağımı mı düşünüyorsun? Çünkü sen gitsen bile sensizlik hep benim oluyor, bu gerçeği de asla değiştiremezsin.

Vedan ile en başa döndüm şimdi, vedan ile kendimden bile uzaklaştım ben şimdi. Sonsuz bir ayrılığa mahkum ediyorsun beni ama bu da beni üzemez.

Veda ve vedanın getirdiği tüm yükümlülüğü kabul ediyor kalbim. Çünkü ben seni severken de tüm vedaları göz önüne aldım.

Yalnız bir sevda değil birden fazlaya tutulmuştum ben. Sana, senin ile ilgili her şeye ve seni ilgilendiren tüm konulara. Şimdi ise bir kere değil birden fazla kere terk ediliyorum ben ve bu tüm vedaların da çok çok üstünde.

Vedalar ve vedaların getirdiği tüm o şeyler seven insan için kalbin bir yarası olarak kalacaktır. Çünkü gerçek bir sevda, yalnız sevdanın getireceği şeyleri değil tüm o veda dolu konuşmaları da içerir.

Dosta Veda Sözleri

Veda, yalnız birinin bir başkasından ayrılması ile değil aynı zamanda kişinin kendisinden ayrılması ile de olur. Çünkü insan kendisinden de uzaklaşıp kendisine de kötülük yaptıkça kendine veda etmiş olur.

Son veda, son bakış ve yarım bir gülüş senden bana kalan. Başka elimde ne bir fotoğrafın var ne de başka bir yazılı mektubun.

Vedan ile bana kalan tek şey yokluğun ile cebelleşmek oldu çünkü başka bana kalan hiçbir şey yoktu.

Bir veda bir de vedanın getirdikleri yıktı beni. Çünkü seni seven kalbim sadece bunları düşünerek hayatta kalırken sen beni öldürmeyi seçtin.

Kendime veda ettim ben bugün. Kendimden vazgeçtim ve kendim ile olan tüm bağımı kopardım hayata karşı.

Kaderin ne getireceği elbet belli olmaz ve kaderin götürecekleri de en az kader kadar meçhuldür. Senin bana olan vedan peki, bu kaderin bir getirisi miydi yoksa götürüsü müydü?

Sen bana veda ettin ama adın hep yüreğimde kazılı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu