Yay Balık Uyumu-Yay ve Balık Burcu Aşk Uyumu

Yay balık uyumu, yay ve balık burcu uyumu, yay kadını balık erkeği uyumu, balık kadını yay erkeği uyumu, yay ve balık burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Yay Balık Uyumu

Yay balık uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %40, Arkadaşlıkta %30, İş Hayatında %30

Yay Kadını Balık Erkeği Uyumu

Yay balık uyumu ilişkisinde yaşanan her şey oldukça derin anlam taşıyan şeylerdir. Birbirlerine güvenmeleri zordur çünkü ikisi de değişken burçlardır fakat onlar bunun normal bir şey olduğunu bilirler. Yay burcu oldukça tutkuludur ve ilişkileri hakkında söz sahibi olmayı sever. Balık erkeği ise hassas bir burçtur ve kontrolün Yay’da olması hoşuna gider.

Yay Kadını Balık Erkeği Uyumu karmaşıktır. Birlikteyken neredeyse ayrılmaz çok iyi iki arkadaş olabilirler. İlişkilerinin ne kadar süreceği tam olarak bilinmese de çoğu zaman uzun süreli ilişkiler yaşarlar. İkisi de Jüpiter tarafından yönetilir. Neredeyse hemen hemen aynı hayalleri paylaşırlar ve aynı vizyonu yürütebilirler. Bu iki burç birbirine bağlıdır ve bu oldukça faydalı şeyleri de beraberinde getirir.

Ortak yönleri çok fazladır bu nedenle aynı işlerde başarılı olabilirler. Birbirleriyle birçok paylaşacakları konu vardır. Bu da onları daha da fazla birbirlerine yaklaştırır. İletişim ve birbirlerinin dünyalarını anlayarak kuracakları ilişki oldukça güçlü olacaktır. Bazı konularda ortak fikirleri paylaştıklarını anladıklarında daha mutlu olacaklardır.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Balık Kadını Yay Erkeği Uyumu

İkisi arasındaki uyum sadece birbirlerini anladıklarında gerçekleşir. Balık burcu oldukça hassas ve duygularıyla hareket eden bir karakterdir. Yay burcu ise daha çok eğlenceli ve dost olabileceği bir partneri arar. Romantik konularda çok ilginç değildir. Romantik olmak yerine daha çok sevecen bir yaklaşımla ilişkisini yürütmeye çalışır. Balık burcu kolayca depresif bir hale bürünebilir.

Balık Kadını Yay Erkeği Uyumu düşüktür diyebiliriz. Yay Burcu her zaman eğlenceli ve hareketli bir yapıdadır. Aslında balık burcu da oldukça değişken bir burçtur. Fakat yine de sakinlikten hoşlanır ve evde zaman geçirmeyi sever. Yay burcu ise sürekli olarak aktif kalacak ve seyahat etmek isteyecektir.

Beraber günlük hayat sorunlarıyla ilgili tartışabilirler. Fakat daha derinlerde bir anlamı olduğunu bulabilirlerse mutlu olacaklardır. İkisi de uzun süreli ilişkileri severler. Derin bir aşkla bağlanırlarsa, bunun üstesinden kolaylıkla gelirler ve paylaştıkları duygular Yay burcunun partnerini anlamasını sağlar. İlişkilerinin büyülenme aşamasında oldukları sürece, birbirlerinden ayrılamazlar.

Yay ve balık burcu aşk uyumu genel olarak orta düzeydedir.

Yay burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu