Başak Oğlak Uyumu-Başak ve Oğlak Burcu Aşk Uyumu

Başak oğlak uyumu, başak ve oğlak burcu uyumu, başak kadını oğlak erkeği uyumu, oğlak kadını başak erkeği uyumu, başak ve oğlak burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Başak Oğlak Uyumu

Başak oğlak uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %60, Arkadaşlıkta %10, İş Hayatında %30

Başak Kadını Oğlak Erkeği Uyumu

Başak oğlak uyumu genel olarak iyi seviyededir. Oğlak burcu, burçlar arasında en güvenilir burçlardan olarak gösterilir. Onlarda güvenilmez hiçbir konu yoktur. Sır saklamayı sevmezler ve yalan söylemezler. Başak burcunun kontrol edilemeyen kendi inanç ve duygu eksikliğinden kaçınmak için bazen beyaz yalanlar söyleyebilirler. Başak Kadını Oğlak Erkeği Uyumu genel olarak yüksektir. Her ikisinin de alışkanlıklarına alışmaları için ve arzuladıkları o güven ortamını oluşturmak için biraz zamana ihtiyaçları vardır. Birbirlerini nadiren kırarlar. Tartışmalardan kaçınırlar.

Bazen konuşmaları çok hırçın olabilir fakat her zaman düzeltme yolunu bulacaklardır. Bu iki burç da birbirinden keyif alırlar çünkü çoğu zaman ortak zevkleri vardır. İkisi de büyük bir iletişim döngüsünü tamamlayabilecek burçlardır. Genellikle başak burcu ne konuda tartışma olacağını belirlerse oğlak burcu da bu tartışmayı çözme zamanını belirleyebilir. Tartışma başladığında bunu kolayca çözüme ulaştırabilirler.

 Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Oğlak Kadını Başak Erkeği Uyumu

İkisi de her zaman bir çözüme varmaları gerektiğini bilirler. Oğlak ve Başak burcu biraz duygusuz olarak kabul edilebilir fakat iletişim onlar için her şeyi çözen anahtardır. Bazı duygusal sorunlar yaşayabilirler. Fakat her ikisinin de ortak bir noktaya varacağı bir yaklaşım bulabilirler. İlişkileri her zaman mutlu gitmeyebilir. Kimi zaman ihtiyaç duydukları güveni yaratmak için biraz zamana ihtiyaçları vardır.

Oğlak Kadını Başak Erkeği Uyumu birine saygı gösterdikleri sürece mükemmeldir. Zamanla birbirlerini tanıyacaklar ve sürekli olarak fark etmedikleri bir şey keşfedeceklerdir. İki burç da gizemli bir yapıya sahiptir. Sakin ve rasyonel davranış konusunda oldukça bilinçlidirler. Her ikisi de pratikliğe, temele, paraya ve rasyonel yatırımlara değer verirler. Başak burcu çoğu zaman motivasyon eksikliği yaşayabilir. Oğlak burcu ona gereken motivasyonu sağlayacak ve enerji verecektir. Birlikte çok başarılı olabilirler.

Birbirlerini anlama konusunda saygı çok önemlidir. Ailelerine değer verirler ve karşılarındakinden de bunu isterler. Her ikisi de mutlu olmaya ve anı yaşamaya inanırlar. Birbirlerini tamamlayabilecekleri birçok konu vardır. Eğer güçlü bir iletişim kurarlarsa ve ikisi de kendi kabuğuna çekilmek yerine konuşmayı tercih ederlerse uzun süreli bir ilişki yaşarlar.

Başak ve oğlak burcu aşk uyumu genel olarak kötü düzeydedir.

Başak burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu