Koç Yay Uyumu-Koç ve Yay Burcu Aşk Uyumu

Koç yay uyumu, koç ve yay burcu uyumu, koç kadını yay erkeği uyumu, yay kadını koç erkeği uyumu, koç ve yay burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Koç Yay Uyumu

Koç Yay uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %50, Arkadaşlıkta %20, İş Hayatında %30

Koç Kadını Yay Erkeği Uyumu

Koç ve yay burcu uyumu her zaman en uyumlu burçlar değildir fakat ilişki içerisinde kendi kontrollerinde olduğunda mutlu bir birliktelikleri olabilir. Her iki tarafta meraklıdır ve heyecanlıdır. Koç Kadını Yay Erkeği Uyumu konusunda eğer ikisi de biraz çaba gösterirlerse, ilişki gerçekten eşsiz ve güzel bir şeye dönüşecektir. Koç, yay burcunun hızlı zekasını ve alaycı enerjisini sever ve yay, koç burcunun şehvetli enerjisiyle asla hayal kırıklığına uğramaz. Koç kadını gezmeyi ve hareketli olmayı sever. Erkeği biraz daha evde oturan kişilik yapısındadır. Bu nedenle bazen çatışmalar yaşanabilir. Birbirlerine karşı dürüst olduklarında bu ilişki gerçekten mükemmel bir düzeye çıkabilir. Her konuda net olmaları gerekiyor. Bu ilişkinin uzun vadede başarılı olabilmesi için her iki tarafın da aşk uyumu üzerinde çalışması gerekecek. Koç için bu, her şeyde inatçı tarafını geri çekmek ve Yay burcunun arada bir kazanmasına izin vermek anlamına gelecektir. Yay burcu adam, sevgisini ve saygısını vurgulayan güvenilir bağları paylaşırken Koç burcu partnerinin huzurlu yapısı ile rahatlayabilir.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Yay Kadını Koç Erkeği Uyumu

Yay burcunun koç burcuna olmak istedikleri kişi olma özgürlüğü vermesi gerekiyor ve bu, kıskançlığı arada bir geri çekmek anlamına geliyor. Koç erkeği, her gece dışarıda eğlenmek istemeyecektir, ancak yay kadınının bu doğanın alanlarında en azından biraz özgürlüğe ihtiyacı olduğunu kabul etmesi gerekir. Yay Kadını Koç Erkeği Uyumu için mükemmel diyebiliriz. Birbirlerine destek olacak ve eksik yanlarını dolduracaklardır. Çiftin ilişki uyumluluk yüzdesini yükseltmek için kullanabileceği birçok farklı aşk yaklaşımı vardır. Yay burcunu etkilemenin en iyi yollarından biri, onlara karşı tamamen dürüst olmaktır. Yalan söylemek Yay burcunun ilişkiye olan ilgisini kaybetmesine neden olabilir. Bu aşk dürüstlüğe ve güvene dayalı olursa, ilişkileri gelişebilir ve büyüyebilir, aynı zamanda uyumlu bir ilişki haline gelecektir. Koç burcu erkek, Yay kadınında mükemmel ruh eşini bulabilir. Yay kadınının sahiplenici doğası Koç burcu erkeğini canlandırabilir ve sevgisini derinleştirebilir. Bu iki burcun sonsuz aşk bağları kurabileceğini kesinlikle söyleyebiliriz.

Koç ve Yay burcu aşk uyumu genel olarak orta düzeydedir.

Koç ve Yay burcu cinsel uyumu genel olarak  iyi düzeydedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu