Terazi Balık Uyumu-Terazi ve Balık Burcu Aşk Uyumu

Terazi balık uyumu, terazi ve balık burcu uyumu, terazi kadını balık erkeği uyumu, balık kadını terazi erkeği uyumu, terazi ve balık burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Terazi Balık Uyumu

Terazi balık uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %50, Arkadaşlıkta %40, İş Hayatında %30

Terazi Kadını Balık Erkeği Uyumu

Terazi balık uyumu ilişkisinde ortak hiçbir şey yokmuş gibi görülebilir. Fakat yine de birbirlerine bağlandıklarında özverili bir âşık olabilirler. Her ikisi de duygusal burçlardır ve partnerlerinin memnuniyetini kendilerinden çok daha fazla önemserler. Hassasiyetleri oldukça yüksektir. İkisi de saldırganlıktan ve sertlikten hoşlanmaz.

Terazi Kadını Balık Erkeği Uyumu yüksektir. Terazi kadını güçlü, tutkulu ve kendine güvenen birinden hoşlanır. Balık ise nazik ve şefkatli kişilerden hoşlanırlar. Hızlı ve heyecanlı bir hayatları olabilir. Balık burcu teraziye uyum gösterdiği sürece asla sıkılmazlar. Birbirlerini bazen yeterince anlayamadıklarını düşünebilirler. Çünkü ikisi de alıngan ve duygusaldır. İkisinin de özgüveni düşük olabilir.

Bu burçların güvene dayalı bir ilişki içinde kalmalarının tek yolu, ona gelişigüzel yaklaşmak ve sanki daha önce hiç ilişkileri olmamış gibi anlayışlarını ve güvenlerini sıfırdan inşa etmektir. Buradaki sorun, Terazi’nin Balıkları gerçekten neyin mutlu edeceğini bilmemesi veya anlamaya çalışmamasıdır. Bu bazı konular için temel olarak saygısızlıktır ve tüm ilişkilerinin temelini mahvedebilir.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Balık Kadını Terazi Erkeği Uyumu

Birilerini anlamaya çalışacak ve iletişimden hoşlanan iki burç. İkisi de hassas ve ikisi de duygusal. Aralarındaki ilişki yalnızca birbirlerini değiştirmeye çalışmadıkları sürece işe yarayacaktır. Bazı durumlarda birbirlerine o kadar karışırlar ki nerede nasıl davranmaları gerektiğini söyleyecek boyuta varabilir. Bu da ilişkinin yıpranmasına neden olur.

Balık Kadını Terazi Erkeği Uyumu hissettiklerini birbirlerine aktarabilirlerse mutlu olacaklardır. Kendilerine özel alan açtıkları sürece daha mutlu olurlar. Genellikle kendilerine sınır koymayı severler. Fakat birbirleriyle duygusal etkileşim noktasına varabilirler. Terazi burcu âşık olduğunda duygusal bir bağlanma yaşar. Balık ise daha temkinli yaklaşacaktır. Zamanlamaları yanlışsa birbirlerini fazla yorabilirler. İlişkilerinde sevgiye ve aşka yer açtıkları sürece birbirlerine bağlanırlar.

İkisinin de hoşuna gidecek aktiviteler bulmayı başaracaklar ve başka hiçbir şey işe yaramazsa her zaman her türlü sanata yönelebilirler. Ortak bir alana yöneldikleri sürece mutlu olurlar. Birbirlerini anlamaya çalışmalı ve düşüncelerine saygı göstermeleri gerekir. Sevdikleri zaman sonuna kadar giderler.

Terazi ve balık burcu aşk uyumu genel olarak orta düzeydedir.

Terazi burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu