Yay Kova Uyumu-Yay ve Kova Burcu Aşk Uyumu

Yay kova uyumu, yay ve kova burcu uyumu, yay kadını kova erkeği uyumu, kova kadını yay erkeği uyumu, yay ve kova burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Yay Kova Uyumu

Yay kova uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %40, Arkadaşlıkta %30, İş Hayatında %30

Yay Kadını Kova Erkeği Uyumu

Yay kova uyumu uzun süreli bir ilişkidir. Kova burcu en uyumlu burçlardan biri olarak kabul edilir. Özellikle yay ile olan ilişkisinde genellikle kabullenicidir. İkisinin de özgürlüklerinin onaylanmaya ihtiyacı vardır ve her ikisi de alana ihtiyaçları olduklarını bilir. Bu özgürlük alanını birbirlerini vereceklerdir. İletişimleri genellikle oldukça tatmin edicidir.

Yay Kadını Kova Erkeği Uyumu oldukça iyidir. Burcu genellikle samimi davranmak da zorlanacaktır. Fakat yay burcu gerekli sıcaklığı sağlayacaktır. Beraberken değişimin gerekliliğini anlarlar ve birbirlerine baskı kurmadan güven duymayı başarırlar. Aralarındaki bağ oldukça güçlü olacaktır çünkü birbirlerini çok iyi anlayan iki burçtur. Her ikisi de birbirleri hakkında bu şeyleri bildiklerinde, birbirlerine güvenmeleri gerekip gerekmediğini kolayca sorgulamaya başlayabilirler.

Kova partneri uzun süre mesafeli kalabilir ve Yay burcu küçük bir çocuk gibi hissedebilir, ilgi çekici olmayan konular hakkında aşırı derecede konuşabilir ve bir bağlantı kurmaya çalışabilir. İlişkilerinin ileriye gitmesi için ikisi de emek verecektir. Çünkü birlikte çok güzel anlaştıklarını zaten en başından beri bilirler. Birbirlerini anlama konusunda diğer burçlara göre çok daha iyidirler. Bazen büyük tartışmalara girebilirler. Fakat bunları aşmanın bir yolunu bulurlar.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Kova Kadını Yay Erkeği Uyumu

Aralarında bir bağ kurmaları karmaşıktır. Kimi zaman birbirlerini anlamakta oldukça zorlanırlar. Bu ilişkide duygular ve tutku her zaman ön plandadır. İlişkilerindeki en zayıf halka, değişken doğalarıyla birlikte birbirlerine olan saygılarıdır. Aralarında aşk olursa, en tipik senaryo Yay’in ilgisiz Kova burcu partnerine karşı takıntılı bir duygu karmaşasına düşmesidir. Kova burcunun duygusal özüne ulaşmak çok çalışma ve bağlılık gerektirir.

Kova Kadını Yay Erkeği Uyumu birbirlerine inanırlarsa yükselebilir. Herhangi bir şey yapma zorunluluğunu hissettikleri anda, geri çekilmeye başlayacaklar ve gelişmekte olan herhangi bir duygu birdenbire bağlılık korkusu ve günlük yaşamın endişeleri ile birleşecektir.

Duygusal dengeye ulaşmak istiyorlarsa, Yay çözülmeli, partnerlerinin asla kendilerine ait olmayacağını ve istedikleri zaman ayrılmakta özgür olduklarını anlamalıdırlar. Kova Burcu da aynı şekilde duygusal derinliklerle yüzleşme konusunda daha istekli olmalıdır. Yay burcunun duygusal hallerini sürekli olarak anlamaya çalışmalı ve ona gereken güveni ve samimiyeti vermelidir.

Yay ve kova burcu aşk uyumu genel olarak orta düzeydedir.

Yay burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu