Başsağlığı Mesajları-Başsağlığı Sözleri

Başsağlığı mesajları, başsağlığı sözleri, başsağlığı ile ilgili sözler, Allah rahmet eylesin sözleri, taziye mesajları gibi  en güzel sözler için aliskanlik.com

Başsağlığı Mesajları

Başsağlığı mesajları sizlerle;

Herkese başsağlığı dilerim, Allah’ta geride kalan herkese sabır versin.

Rabbim mekanını cennet eylesin ve geri kalan bizlere de sabır versin ki bu acıya dayanıp da kaldırabilirim.

Acınızı paylaşıyoruz ve üzüntünüzü de en derinimizde hissediyoruz. Hepimiz fani birer kuluz ve ölüm hepimiz için de muhakkak ki bir son olacaktır.

Vefat eden tüm dostlarımız için Allah’tan rahmet dilerim ve günahlarını da affetsin. Geride kalan herkes için de Rabbim bu acıya dayanacak kadar güç versin.

Öncelikle başınız sağ olsun, Rabbim bu acıyı yaşamanın ve ömür boyu yanımızda taşımanın bir kolaylığını sağlasın ve bizlere de yardımcı olsun.

Hepimizin başı sağ olsun çünkü bu acı hepimizin. Rahmetli çok güzel bir insandı ve hepimize de çok da fazla faydası oldu ve bizlere de birçok şey öğretti. Dilerim geride kalan herkes daha iyi bir yaşam sürer.

Hayatın tüm iyi günlerini beraber kutlar iken Korona virüsü yüzünden bu acı gününüzde yanınızda olmak bizi de elbette çok üzüyor lakin bilin ki yanınızda duramasak bile aklımız da kalbimiz de sizinle ve biz de bu acı ile perişan olmuş vaziyetteyiz.

Başsağlığı Sözleri

Başsağlığı sözleri sizlerle;

Her şeyden önce başınız sağ olsun, yalnız sizin değil hepimizin de babası, bir dostu ya da hayatına çok iyilik katmış olan bir tanıdığıydı. Bu acı yalnız sizin değil onu kaybetmiş olan hepimizin acısı olarak kalacak.

Hepimizin başı sağ olsun, Rabbim geride kalanlara hem sabır, dayanma gücü hem de uzun ömürler versin inşallah. Katlanmak elbette zor ama derdi veren Allah dermanı da muhakkak veriyor.

Ölüm Allah’ın emri elbet ama yine de geride kalanlara dayanma gücü ve sabır ihsan eylesin Yüce Rabbim.

Hepimizin başı sağ olsun. O hepimizin dedesiydi ve herkesin çok sevdiği bir büyüğüydü ayrıca. Bizler için yeri ve kıymeti elbette ölçülemez. Rabbim tüm günahlarını affeylesin ve bizlere de sabırlar versin.

Güzel insandı ve tüm çevresine de güzelliklerinden faydalanma imkanı vermişti. Herkese uğrayabileceği gibi ölüm onu da ziyaret etti ve bizlerden aldı. Toprağı bol olsun.

Allah Rahmet Eylesin Sözleri

Allah rahmet eylesin sözleri sizlerle;

Ölüm elbette bir gün hepimize uğramış olacak ve bizler de ondan nasibimizi alacağız ama ondan önce Allah herkese hayırlı bir hayat yaşamayı ve iyi bir kul olmayı nasip etsin.

Ölüm güzel olmasa hiç Peygamber Efendimiz ölüm ile tanışır mıydı? İnsan ölüm için kendimi mahvetmeden önce bunu düşünmeli ve sabır için de Yüce Yaradan’a sığınmalıdır.

Ölüm onu sadece bizlerin yanından aldı ama o her zaman hem öğütleri ile aklımızda hem de sevgisi ile kalbimizde yaşamaya devam edecek.

Acınızı anlıyoruz ve size de Allah’tan sabır ihsan eylemesi için dua ediyoruz. Ölüm zor ama herkes için asıl bir gerçek olduğunu kabul etmek ve bunun için de kendimizi harap etmeden yasımızı tutmak gerekli olduğunu unutmayalım. Başsağlığı mesajları devam ediyor.

Saygı değer büyüğümüzün mekanı cennet olsun, toprağı bol olsun. Geride kalan herkese de Allah sabırlar versin.

Ölüm elbet zor ama bu bizler için asıl gerçek, bunu unutmamalı ve buna uygun bir yaşam sürmeliyiz ki ölümümüzden sonra sevenlerimiz bizim adımıza üzülmesinler.

Acınızı elbette sizler ile paylaşıyoruz ve yanınızdayız her zaman. Mekanı cennet olsun ve geride kalan herkesin daha metanetli olması için dualarımız da sizinle.

Hepimizin başı sağ olsun, ölüm onu bizden ayırdı ama bizler onu her daim hem yaşantımızda hem de dualarımızda yaşatacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu