Rüyada Başka Bir Eve Taşınmak

Rüyada başka bir eve taşınmak, rüyada ev almak, rüyada yeni bir ev görmek, rüyada kiracılıktan kurtulmak vb… rüya tabirlerini sizler için hazırladık.

  • Rüyada Başka Bir Eve Taşınmak

Rüyada başka bir eve taşındığını gören kişinin bekarsa yeni birisi ile tanışacağı, yakın zamanda evleneceği, yeni bir başlangıç yapacağı, sevgilisi yoksa kısa zamanda sevgilisinin olacağı, evliyse ve çocukları yoksa yakın zamanda çocuk geleceği, ayrılmışsa ayrıldığı kişi ile yeniden barışacağı anlamlarına gelir.

  • Rüyada Ev Almak

Rüyada ev almak iş dünyasında güzel gelişmelere işaret eder. Kişinin iş yerinde tefi alacağı, maaşına zam geleceği, iş yerinde rahat bir konuma geleceği, parasal sorunların sona ereceği, özel yaşamında bazı sorunların çözüleceği anlamlarına gelir.

  • Rüyada Yeni Bir Ev Görmek

Rüyada yeni bir ev gören kişinin eline yakın zamanda yüklü miktarda para geçeceği bu parayı gayrimenkul yatıracağı söylenir. Kişinin iş yaşamında başarı elde edeceği, öğrenciyse derslerinde balarılı olacağı anlamlarına gelir.

  • Rüyada Başka Bir Eve Taşınmanın Psikolojik Yorumu

Rüyada başka bir eve taşınan kişinin hayatında kendisine yalan söyleyen birisinin olacağı söylenir. Kişinin yakın zamanda büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağı, çok güvendiği bir dostunun desteğini alamayacağı, davranışlarında tutarsızlık bulunacağı, bu durumdan dolayı çevresinde yanlış anlaşılacağı söylenir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu