Kandil Gecesi Mesajları-Kandil Gecesi Sözleri

Kandil gecesi mesajları, Kandil gecesi sözleri, kandil gecesi hayırlı olsun sözleri, dualı kandil mesajları, kandil resimli mesajları gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Kandil Gecesi Mesajları

Kandil gecesi mesajları sizlerle;

Her kandilde yürekler yumuşar, gönüller hüzünlenir, gözlerden yaşlar dökülür ve “ Rabbim! Bizi senden başka hiç kimseye muhtaç etme. Kandilimizi mübarek eyle.” Duaları dillerden dökülür.

Kandiller seçilmiş güzel insanları hatırladığımız pek kıymetli günlerdir. Ve onlar için dua ettiğimiz özel ve de mübarek günlerdir. Kandiliniz mübarek olsun.

Bu mübarek gecede rabbim fakir ve fukaraya, aç ve çıplağa, kimsesize ve yetime ve iyilik için çalışan her bir kimseye merhamet eyle. Yardım eyle. Onları koru ve kolla. Senin her şeye gücün yeter. Kandiliniz mübarek olsun.

Allah’ım, tüm inanan kardeşlerimi bu gece hürmetine, kalplerindeki güzel ve hayırlı duaları kabul ederek onlara merhamet et. Kandiliniz mübarek olsun. Kandil gecesi hayırlı olsun sözleri devam ediyor.

Allah’ım, ana babamı, ailemi ve bütün inanan herkesi bu gece cennetine kabul eyle. Bu gece de onlara merhamet eyle. Kabir azaplarını dindir, hayırlı kandilleriniz olsun.

Ya rabbi! Sen bizlere doğru yolda olmayı nasip et. Sen bizleri bildiğimiz ya da bilmediğimiz tüm günahlarımızdan arındır, bizi af eyle. Senin yolundan ayırma bizleri. Aynı yolda ilerleyelim ve dilimizden de senin ismini hiç düşürme, kandiliniz mübarek olsun.

Kandil Gecesi Sözleri

Kandil gecesi sözleri sizlerle;

Yüce rabbim, sen bizlere lütfettiğin tüm güzelliklerden faydalanma şansı ver. Yaptığımız yanlışları gider ve bizleri daha hayırlı yollara sevk et k, senden uzaklaşmayı ne aklımıza ne de kalbimize getirmeden hep senin yolundan yürüyelim. Hayırlı geceler.

Dualarımızın bir çiçek gibi açacağı ve bizlere de bir bahçe gibi sunulacağı bu mübarek gecede rahmet bir yağmur gibi yağıyor üzerimize. Yüce rabbim nasip etsin ki, bizler de bu mübarek geceden faydalanabilir ve de dualara erişebilen biri olabiliriz. Kandiliniz hayırlı olsun.

Bu gece semanın kapıları ardına kadar açılacak ve tüm inanan müminlerin dualarını kabul edecek. Bizler de dualarımıza hayra ve hayır için olan her şey ile birleştirerek edelim ve yüce rabbim de dualarımızda hayırlı olan ne var ise kabul etsin. Kandiliniz mübarek olsun.

Rahman ve rahim olan Allah’ın adıyla, bu gece ismi hürmetine affedilmeyen hiçbir mümin kardeşim kalmasın inşallah. Dualarımızı kabul eyle ve bizleri de affeyle. Kandiliniz mübarek olsun.

Hayırlı Kandiller Sözleri

Hayırlı kandiller sözleri sizlerle;

Allah’ım, bizleri kandil deryasında ıslanan, temizlenen ve arındırılan ayrıca da paklanan insanlardan eyle. Rahmetini ve bereketini bizlerin üzerinden esirgeme ki doğru yoldan ayırmayalım. Kandiliniz mübarek olsun.

Kandil gecesinin mübarekliği hürmetine yüce rabbim ülkemize bolluk, bereket, huzur, adalet ve bol lütuflar nasip eyle. Gecemizi mübarek eyle ve bizleri de tüm günahlarımızdan affeyle. Kandiliniz mübarek olsun.

Bu gece canı gönülden dua eden tüm mümin kardeşlerimizin işlerini ve güçlerini hayır yolunda sağlam eyle. Onları koru kolla, helal rızıkların ile rızıklandır. Kandiliniz mübarek olsun.

Yüce rabbim, bu mübarek gecenin hürmetine yaşadığımız zor zamanları daha da kolaylaştırsın. Tüm bu gecenin hürmetine günahlarımızı affeylesin ve hastalara şifa zor durumda olanlara yardımcı ol inşallah. Kandiliniz hayırlı ve de mübarek olsun. Dualı kandil mesajları devam ediyor.

Allah’ım, bilerek ya da hiç bilmeyerek işlemiş olduğum tüm günahlarımı sen affeyle. Azgınlıktan, fenalıktan, haddi aşmaktan ve sana karşı gelmekten sen bizleri koru ve muhafaza eyle. Kandiliniz mübarek olsun.

Yüce rabbim! Sen bizleri günahlarımızdan arındır ve karanlık yollardan bile aydınlıklara çıkmaya sana ve de peygamber efendimize layık olmayı nasip eyle.  Kandilimiz mübarek olsun.

Allah’ım! Bu gecede öyle ibadetler bizlere nasip et ki; Kevser’den su içmeyi, cennetin ırmaklarını görmeyi, cennetine nail olmayı, peygamber efendimizin sancağı altında olmayı ve gölgelenmeyi nasip eyle. Kandiliniz mübarek olsun.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu