Survivor 2024 Aziz Kimdir?

Survivor 2024 Aziz Kimdir?, Survivor 2024 Aziz Kaç Kilo , Survivor 2024 Aziz Boyu Kaç, Survivor 2024 Aziz Evlimi? , Survivor 2024 Aziz Kaç Kilo? Büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Survivor, 2024 yılında da en çok izlenen programlar arasında arasında yer alacak gibi görünüyor. Tv8’de yayınlanan yarışmanın gönüllüler kadrosunda yer alan Aziz, arama motorlarında merak edilenler arasında ilk sırada yer alıyor. Survivor Aziz kimdir? Nerelidir? Ve mesleği nedir? İşte tüm detaylar.

Survivor 2023 Aziz Kimdir?
Survivor 2024 Aziz Kimdir?

Survivor Aziz Kimdir?

Tam ismi, Aziz Ozan Dilber olan yarışmacı, Sivas doğumlu ve 27 yaşındadır.

Survivor Aziz Eğitim Hayatı

Özdemir Sabancı Emirgan Anadolu Lisesi’nden 2013 yılında birincilik ile mezun olmuştur. Lise eğitimi sonrası 2013 ve 2017 yılları arasında Kocaeli Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde eğitimini sürdürmüştür. Türkiye Barolar Birliği’ne bağlı olarak Avukatlık mesleğini icra etmektedir.

Yemekteyiz Programında Yer Almıştı

Sert çıkışları ile tanınan Aziz, öncesinde Yemekteyiz programında izleyicilerin karşısına çıkmıştı. Yemekteyiz programında da eleştirilerini esirgemeyen Aziz, Survivor 2024 Aziz Kimdir? Survivor 2024’te de bu üslubu ile hafızalara kazınmaya devam ediyor. “azizozandilber” adı ile bir İnstagram hesabı olan yarışmacı, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu