Kim Bu Aslıhan? Aslıhan Mert Özcan kimdir? Kaç Lira Aslıhan Hakkında Merak Edilenler

Kim Bu Aslıhan? Aslıhan Mert Özcan kimdir? Kaç Lira Aslıhan Hakkında Merak Edilenler ; Son zamanlarda oldukça karşımıza çıkan @kimbuaslihan hesabı ile videoları oldukça popüler olan sosyal medya ünlüsünün kim olduğunu merak ediyorsanız bu yazı sizin için. Sosyal medyada yaptığı maliyet hesabıyla adını oldukça büyük kitlelere duyuran Kim Bu Aslıhan, hakkında çok sayıda sorgulama yapılmakta. Pekala, Kim Bu Aslıhan? Aslıhan Mert Özcan kimdir? Kaç Lira Aslıhan ne iş yapıyor? Detaylar blog yazımızda yer alıyor.

Kim Bu Aslıhan
Kim Bu Aslıhan

Kim Bu Aslıhan? kimdir?

Değişik mekanları biraz daha farklı yorumlayan yemek ve içecek fiyatı videoları ile adından oldukça söz ettiren ve milyonlara ulaşmayı başaran Aslıhan Mert Özcan, her geçen gün daha fazla kullanıcı tarafından takip ediliyor. Sosyal medya hesabında ayrıca kilo vermek ve hayata karşı motive olma konusunda da takipçileri için paylaşımlarım yapmayı sürdürüyor. Kim Bu Aslıhan?  Kendisini tanımayanlar veya daha fazla bilgi sahibi olmak isteyenlerde internette çok sayıda sorgulama gerçekleştiriyor. Peki, Kim Bu Aslıhan? Aslıhan Mert Özcan kimdir? Kaç Lira Aslıhan ne iş yapıyor? Detaylar aşağıda.

Kim Bu Aslıhan Hakkında Merak Edilenler.

Webde sürekli olarak video paylaşan ve takipçilerine hayat pahalılığı hakkında örnekler veren sosyal medya ünlüsüdür. Ev dışında tüketilen menülerin, yiyeceklerin veya içeceklerin nasıl fiyatlandırıldığı konusunda fikirler örnekler sunmaktadır. Diğer yandan verdiği kilolar konusunda da çok sayıda paylaşım yapmakla beraber istendiği takdirde nasıl bir fiziğe sahip olunabileceğini İspatlamıştır. Aralıklı oruç ve sporla 18 kilo verdiğini takipçilerine duyurmuştur.

Kim Bu Aslıhan? Aslıhan Mert Özcan kimdir?
Kim Bu Aslıhan? Aslıhan Mert Özcan kimdir?

Aslıhan Mert Özcan kimdir?

Başarılı ve Bir o kadarda Güzel fenomen Bahçeşehir Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden 2017 senesinde mezun oldu. Kim Bu Aslıhan?  Özel sektörde farklı alanlarda faaliyet gösteren firmalarda mesai harcadı. Şu an ise bir bankanın sigorta şirketinde görevine devam etmektedir.. 15 Ağustos 2021 tarihinde eşi Kadir Özcan ile dünya evine girdi. Galatasaray’ı tutuyor. Bu değerli fenomenimize başarılarımızı iletiyoruz.

Kim Bu Aslıhan sosyal medya adreskeri

Aslıhan Mert Özcan, internette Yüzbinlerce kişinin takip ettiği bir fenomen olarak kayda değer kitleye sahip. Yaptığı paylaşımlara sayıyı her geçen gün katlayarak artmaktadır. Aslıhan Mert Özcan kimdir? Kendisini takip etmek isteyenler için tüm profillerini aşağıda bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu