Sen İle İlgili Sözler-Sen Sözleri-Sen Mesajları

Sen ile ilgili sözler, sen mesajları, sen sözleri, sen ve ben sözleri, sen ile başlayan sözler, sen lafları gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Sen İle İlgili Sözler

Sen ile ilgili sözler sayesinde karşı tarafa içinizi dökebilirsiniz. Sen ile başlayan sözler ve çok daha fazlası sizlerle;

Sen, umarım sana katlanmanın ne kadar zor olduğunu ve benim ne kadar çaba harcadığımı sonunda anlarsın.

 sen gibi sözler

Senin ile geçen her günün ardından ne kadar yorulduğumu ama bir o kadar da mutlu olduğumu keşke anlasan.

Sen ve ben belki de hiç ayrılmaması gereken iki kişiydik ama bir ömür boyunca bundan hiç ama hiç haberimiz olmadı.

Senin kıymetini anlamak için belki de hem seni hem de kendimi zaman içerisinde kaybetmeli ve bu yalnızlığa mahkum olmam gereklidir.

Senin olduğun her yer belki de benim için cennettir ama olmadığın her yerde acı çektiğim de doğrudur.

Senin ile yaşamak belki de eğlenmenin ve hayattan zevk almanın en güzel yanıdır.

Yaşamak demek senin ile beraber olmak ve tüm ömrümü senin ile geçirmem demektir.

Sen, tanıdığım en güzel ve en iyi kalpli insansın. Senin ile beraber olan herkes belki de bu güzelliği yaşamak için daha fazla hayatında kalmak için mücadele ediyor.

Sen Mesajları

sen ile başlayan sözler

Sen mesajları ve çok daha fazlası sizlerle;

Sen benim için en eğlenceli, en keyif aldığım, hep vakit geçirmek istediğim ve yanında en mutlu olduğum kişisin.

Sen, herkesin yaşamak istediği ve herkesin her problemine koşan iyi kalpli bir insansın.

Sen, belki de hayatın boyunca olmak istediğin kişiyi aradın ama o kişi senin hep içindeydi. Çünkü kendinden uzaklaşmak istedin hep ama uzaklaşamayacağını da eninde sonunda anlayacaksın.

Sen kendini bildiğin sürece diğer insanların ne ne dediği ne de ne yaptıkları hiç önemli değildir. Çünkü her insan hem kendinden sorumludur hem de ne olmak istediğini ve nasıl olacağını da kendi belirler.

Bir gün senin ile geçirdiğim günleri bile özleyeceğimi hiç fark etmemiştim. Ama zaman geçtikten sonra sanırım geçmişte kalan hangi anı olur ise olsun sonunda özleme dönüşüyor.

Senin ile geçen her gün insana biraz da olsa daha iyi hissettiriyor çünkü enerjin o kadar yüksek ve insana öyle güzel bir moral veriyorsun ki, sana bağlanmamak elde bile değil.

Sen özgür bir at gibisin, kimse seni ne evcilleştirebilir ne de birinin sırtına binmesine izin verirsin. Ama korkma, senin en güzel halin de bu, özgür olan halin.

Sen Sözleri

sen ve ben sözleri

Sen sözleri ile hayatınızda önemli bir yeri olan kişilere sözler söyleyebilirsiniz. Sen ve ben sözleri sayesinde beraberliğinizi gösterebilir ve ilişkinizi güçlendirebilirsiniz.

Belki hayatın boyunca karşına seni üzmek isteyen ya da sana zarar vermek isteyen insanlar çevreni saracak ama sen hepsini yenmenin ve en sonunda da dimdik ayakta durmanın bir yolunu muhakkak bulacaksın.

Her ne olur ise olsun sen her mücadeleden sonra dimdik çıkacak ve bu kadar güçlü olmanın sana ne çok yakışacağını herkese hem de herkese göstereceksin.

Çevrendeki bütün insanlar seni taklit etmek isteyecek çünkü sen öyle güzel ve öyle özelsin ki, eşin benzerin olmadığı için senin gibi olmak isteyecek herkes.

sen mesajları

İnsanlar her zaman kendini vazgeçilmez sanar ve hep de birer birer vazgeçildiklerini gördükleri zaman hayal kırıklığına uğrarlar. Ama sen o kadar farklı ve özelsin ki, kimin senden ne zaman vazgeçeceğini ve kimin ne zaman gitmesi gerektiğini çok iyi biliyorsun.

İnsanlar gelir ve insanlar zaman içinde gider. Ben senden önce bu hep böyle sandım ama sen bana insanların aslında kendi çıkarları için geldiklerini ve eninde sonunda da kendi çıkarları uğruna gittiklerini öğrettin.

Sen, herkesin hayatında sahip olmak isteyeceği bir insansın. Çünkü birinin hayatına girdiğin zaman hemen işleri yolun koyar ve her yeri baştan aşağı düzenlersin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu