23 Nisan Mesajları-23 Nisan Sözleri

23 Nisan mesajları, 23 Nisan sözleri, 23 Nisan ile ilgili sözler, Atatürk’ün 23 Nisan ile ilgili sözler, güzel 23 Nisan sözleri gibi  en güzel sözler için aliskanlik.com

23 Nisan Mesajları

23 Nisan mesajları sizlerle;

Bu bayram yalnız bizlerin yani Türkiye Cumhuriyeti’nin değil hem de Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, ve resmi bayramlarından biridir.

Bu bayram bizlere hem Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu hem de ilk cumhurbaşkanı olan Mustafa Kemal Atatürk tarafından armağan edilmiş ve tüm dünyaya da ders niteliğinde bir hareket olmuştur.

23 Nisan tüm dünyaya önemli bir ders olmuştur. Bu gün tüm dünya çocuklarına armağan edilmiş ve bizlerin de çocuklara verdiğimiz değeri ve özeni herkese göstermiştir.

Aslında 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının asıl amacı, savaş ortamında yetim ve öksüz kalan çocuklarımızı korumak ve onlara verdiğimiz sevgiyi bir bahar şenliği şeklinde göstermektir.

Bizlerin hem egemenliğini hem de çocuklara olan düşkünlüğümüzü en iyi şekilde gösterdiğimiz bu güzel bayramımızda herkes sevgi ve coşku ile bu bayramı layık olduğu gibi kutlar.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı her sene sanki ilk sefer kutlanıyormuş gibi ayrı bir coşku ile kutlar ve de bugünün sevincini her hareketi ile yaşatır.

23 Nisan Sözleri

23 Nisan sözleri sizlerle;

Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere armağanı olan bugün de hepimiz hem ona minnettarlığımızı hem de bu bayramı nasıl daha güzel kutlayacağımızı düşünürüz ve tüm gün bu güzel günün özeni ile kutlarız.

Herkes için önemli ve de kıymetli olan bugün yalnız bizim ülkemiz sınırları içerisinde değil tüm dünyada dahi aynı coşku ve heyecan ile kutlanmaya her sene devam edecektir. 23 Nisan ile ilgili sözler devam ediyor.

İyi ki böyle güzel bir bayramımız var. Ve de b23 Nisan aslında evrensel bir bayramdır çünkü Atatürk sadece bizim ülkemizde olan bizim çocuklarımız için de değil dünyanın tüm çocuklarına armağan etmiştir. Ayrıca elbette ki bütün çocuklar özgürce yaşamayı ve mutlu olmayı hak ediyor, bu da böyle bir bayramda tekrardan hatırlanmış oluyor.

23 Nisan’ın geldiğini aslında her çocuğun gözlerinin parlamasından bile anlayabilirsin. Çünkü çocuklarımız ile ilgilendiğimiz ve onlara daha fazla zaman ayırdığımız bu güzel bayramda da herkes daha mutlu olur.

Her 23 Nisan bayramında insan aslında kaç yaşında olur ise olsun hep bir çocuk oluyor. Çünkü insan ne kadar büyürse büyüsün mutlaka içinde ayrı bir çocuk olur.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını sevmemin bir diğer yanı da; bu güzel bayramımızda her yerin bizim bayrağımız ile süslenmesi ve baktığımız her yerde de bayrağımızı rahatça ve huzurla görmek.

Benim en çok mutlu olduğum ve de her sene farklı bir coşku ile kutladığım 23 Nisan bayramımız tüm dünya ülkelerinde aynı mutluluk ve coşku ile kutlanmaya devam ediyor hala.

Bu yılın en güzel bayramı olması dileği ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en içten dileklerim ile kutlar ve bu bayram vesilesi ile tüm çocuklarımızın daha mutlu ve daha güzel bir dünyada yaşıyor olmalarını dilerim.

Her tarafın rengarenk balonlar ile donatıldığı ve çocukların oyun oynayarak her yerde mutlu mesut dolaştığını görebileceğiniz tek bayram 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramıdır. Ayrıca bu bayram yalnız bizlerin değil dünyada var olan tüm çocuklarımızın bayramıdır.

Bugünün çocuğu olanların yarının geleceği olacağını bilen bir millet olarak bu güzel bayramımızı dünyanın her yerinden coşku ile kutlamak ve ay yıldızlı bayrağımızı da göklerde taşımak dilerim ki her an ve her gün nasip olur.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu