Seni Seviyorum Sözleri-1000 Tane Seni Seviyorum Mesajı

Seni seviyorum sözleri, erkek sevgiliye seni seviyorum mesajları, sana aşığım seni seviyorum sözleri, 1000 tane seni seviyorum mesajı gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Seni seviyorum sözleri ile sevginin yazıya dökülmüş halini oluşturabilirsiniz. Sevgiliye seni seviyorum sözleri sevginizi en içten dileklerinizle söylemenize yardımcı olur. Erkek sevgiliye seni seviyorum mesajları gönderebilir. Sana aşığım seni seviyorum sözleri ile aşkınızı pekiştirebilirsiniz. Dilerseniz sevgilinize 1000 tane seni seviyorum mesajı atabilir ve duygularınızı yazıya dökebilirsiniz.

Seni Seviyorum Sözleri

 

Seni seviyorum dediğim zaman bana nasıl diye sorman sevgime, tüm şairlerin o güzel aşk sözlerine ve bildiğim tüm kelimelere kötü söz demektir. Çünkü ben sana olan sevgimi nasıl basit kelimelere sığdırabilirim?

Ben seni seviyorum ve senin bundan hiç haberin yok hatta dün gece yine senin hiç haberin yokken çok uzaklardan üstünü örttüm senin.

Belki sen beni bir gün seveceksin ama ben seni bir gün değil her gün sevmeye devam edeceğim.

Sevginin ne kadar ettiğini bile hesaba katıp tüm bunları ince ince düşünürken ben bir kenara çekilmiş sadece seni sevmekle meşgulüm.

Sevginin tüm güzelliklerine layık olan bir kadını seviyorum ben ve bu seni seviyorum demenin en güzel yolu.

Belki sana seni seviyorum demekten aciz bir insanım ama çaya kaç şeker attığını biliyorum, bu seni seviyorum demek değil midir?

Ben seni seviyorum ve ben sevdikçe sen daha güzel çiçekler açıyorsun ve yeşeriyor her kuru dalın.

Birini sevmek demek tüm güzelliklere aşık olurken kötülükleri görmezden gelmek demek değildir. Aslında birini sevmek demek tüm güzelliklere ve de kötülüklere de aşık olmak demektir.

Birinde kusur sandığın bir şeyi aslında sevmeye başlamak demektir seni seviyorum.

Erkek Sevgiliye Seni Seviyorum Mesajları

Ben seni seviyorum ve sen tüm uzak yollardan yürümeye başlıyorsun benim için. Ben seni seviyorum ve kavuşmak daha mümkün hatta dünya barışı bile daha mümkün bir hale geliyor artık.

Sevginin güzelliklerini görüyor gözlerim ve seni sevmenin bu güzellikleri nasıl da arttırdığına şahit oluyorum. Belki sen hiçbir şey yapmadan öylece duruyorsun ve uzakta bile olsam ben de bir kenarda seni seviyorum.

Bugün seni sevmemi arttıracak birçok neden oldu ama bu çiçeğin gönderilmesinin amacı bu değil. Ben sadece seni seviyorum ve her gün bir öncekinden de çok daha fazla.

Sevmek demek beklemek demek ise eğer ben seni bir ömür bir pencere kenarında beklerim. Çünkü seni seviyorum ve biliyorum; sen mutlaka gelirsin.

Yeni bir gün demek seni sevmek için bir gün daha demek benim için.

Siyah beyaz olan hayatımın filminin bir karesinde sen gözüküyorsun ve tüm film renkleniyor birden. İşte bu benim seni seviyorum demek şeklim.

Nasıl ki herkesin birini sevme şekli farklı ise sevdiğini gösterme şeklide farklıdır. Belki ben sana sık sık seni seviyorum, diyemiyorum ama en ufak olaylarda bile nasıl tepki vereceğini bilecek kadar tanıyorum.

Seni seviyorum demenin sevgiyi azalttığına hatta sıradanlaştırdığına inanırdım. Ama şimdi seni gördüğüm, düşündüğüm ve aklıma geldiğin her an sen uzak bile olsan içimden seni seviyorum, diyorum.

1000 Tane Seni Seviyorum Mesajı

Tüm hislerim ile beraber geliyorum sana ve sevginin ne denli kutsal olduğunu öğretiyorsun bana. Ben seni seviyorum, senin hiç haberin olmasa bile.

Sevginin güzelliklerinden faydalanmayı öğretiyorsun bana hatta küçük bir çocuk gibi yeni baştan yürümeyi, düşmeyi, koşmayı… Keşke sırf bu güzelliklerin için sevseydim seni.

Sevgiye inanmazdım hayatımda. Her şey tatsız ve tuzsuz gelirdi hatta. Sonra sen geldin ve ben şimdi korkmadan söyleyebilirim ki; seni seviyorum.

Yüreğindeki merhamet öğretiyor bana sevmenin kıymetini. Sevmekten korkmamayı, söylemenin cesaret gerektirdiğini ve diğer tüm her şeyi. Ve ben seni seviyorum.

Sevmenin yanı sıra öyle hayranım ve öyle etkiliyorsun ki beni. Bu tüm seni seviyorum sözlerinin yanı sıra çok daha başka bir his.

Sevginin en güzel hali artık seni sevmek. Çünkü ben seni sevmekten daha güzel bir şey göremiyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu