Mart Ayında Doğan Bebekler

Mart ayında doğan bebekler, mart ayı burç yorumları 2020, mart ayı burçları, mart hangi burç, burçların mart ayı yorumları vb… burçlar hakkında bilgileri sizler için hazırladık.

Mart Ayında Doğan Bebekler

Yenilik ve şans arasındaki çizgide gerilimli, öfkeli ve patlamaya hazır hissederek, şansını zorlarken yeniliklere yönelmek zorunda kalarak yaşamı öğrenecekler 3 Mart civarında doğan bebekler. Onlar son dakikaya dek seçim yapmakta kararsız da kalabilirler.

4 Mart itibariyle Venüs Koç burcunda gerilemeye başlıyor. Dünyadan bakılınca geri gidiyor gibi görünen Venüs aşk ve finansal avantaj gezegeni. Gerileme sırasında doğan bebekler hem alış verilerde hem aşk ve sevgi ilişkilerinde başkalarına göre daha duyarlı, yavaş ve daha flu bir bakış açısıyla gelişirler. Bu durum 15 Nisan’a dek doğan bebeklerde gözlemlenecek.

10 Mart’tan itibaren doğan bebekler avantajlı. Mars, Boğa burcuna geçerek ekonomik kazanımları ve özgüveni arttırmanın yollarını doğuştan bilen bebeklerin doğasına hırs, heves ve cesaret katacak.

12 Mart civarında doğan bebeklerse sonuç odaklı. Sağlık ve iş gücü konusunda adeta deha olabilirler. Ancak gökyüzü açıları zorlayıcı olacağından, elde edecekleri başarıyı da epeyce uğraşarak ama mutlaka kazanacaklar. Negatif düşünceler yerine pozitif ve ruhsal gelişim teknikleriyle desteklenen düşünceler onları hedefe ulaştırabilir. Ebeveyn için bu kritik nokta unutulmamalı.

13 Mart’tan itibaren doğan bebeklerse düşünmeden konuşma ve ilk önce son söylenmesi gerekeni söyleme eğilimi taşıyacak. Oysa sabır ve iyi iletişim eğitimi onlar için anahtar.

20 Mart 13.30 itibariyle doğan bebekler Koç burcunda. Baharın gelişini kutladığımız bu dönemde yenilikçi, öncü, neşeli, canlı, hevesli ve eğlenceli bebekler dünyaya gelecek.

28 Mart civarında doğan bebeklerse yenilikçi, öncü ve tarihe adını yazdırmak konusunda hevesli olacaklar. Eskinin kıymetini bilen, vefakar bireyler olarak anılacaklar.

30 Mart bebekleri ise şansı zorla elde etmek konusunda azimli, kaynaklarını iyi kullanıp hayatlarında köklü değişiklikler yapmakta yetenekli ancak ya hep ya hiç demekte hiç tereddüt etmeyen yanlarıyla kısmen korkulası kişiler. Adalet terazisindeki katılık için iyi eğitilmeleri, inançlarına körü körüne bağlı olmamaları yetiştirilme aşamalarında önemli.

31 Mart’tan itibaren doğan bebeklerse mal, mülk, para konusunda akılcı, huzuru ve dinginliği önde tutan bir iletişim gücüne sahip olacaklar.

Mart Ayı Burç Yorumları 2020

Koç Burcu Mart Ayı Yorumu

Ay boyunca Venüs gerilemesinin etkisinde olacaksınız. İlişkileri sorgulamak sizi eski bir aşka geri dönüşe veya ilişkinizi bitirmeye götürebilir. Derin duygularınızı kaybedecek, hayata başka bir pencereden bakacaksınız. Ay ortasında dolunay iş ve sağlıkla ilgili arayışlarınıza nokta koyacak. Yanlış teşhis ve yanlış sezgiye dikkat edin. Kent dışına taşınma veya eğitim baskısı ruhunuzu yorabilir. Ay sonunda görünüşünüzü yenileyeceksiniz.

Boğa Burcu Mart Ayı Yorumu

Ayın başından itibaren içe dönecek, ilişkileri sorgulayacaksınız. Yöneticiniz Venüs geriliyor. Ay ortasında aşk alanınızda oluşan dolunay aşka nokta koymak ya da beklediğiniz kişiye kavuşmak olasılıklarınız. Ay sonunda yeni bir ruhsal gelişim tekniğiyle tanışıp yenileneceksiniz. Ay sonunda iş seyahatlerinizde dikkatli olun.

İkizler Burcu Mart Ayı Yorumu

Arkadaşlarınızla aranıza belli bir mesafe koyacağınız ay boyunca, Venüs gerilemesi duygularınızı yorabilir. Ay ortasında evle ilgili değişikliklere mecbur kalacak, partnerinizin baskısını yaşayacaksınız. Ay sonunda kariyer alanında yeni bir başlangıç yaparak umutlanacaksınız.

Yengeç Burcu Mart Ayı Yorumu

Yöneticilerinizle aranızdaki bağın gevşemeye başladığını hissedeceğiniz Mart ayı boyunca Venüs gerilemesini hissedeceksiniz. Ay ortasında yakın çevrenizi yenileyecek, iş yaşamınızın veya sağlık sorunlarınızın baskısıyla değişeceksiniz. Kent değişikliği veya bir hobi kursuna dahil olmak yenilenmenize yardım edecek.

Aslan Burcu Mart Ayı Yorumu

Ay ortasında mali konularda bir final yaşayabilirsiniz. Çocuklarınız için aşırı harcamalarınızı göz önünde bulundurarak seçimlerinizi değiştirebilirsiniz. Ay sonuna doğru yeni bir kente yolculuk yapmak, medya çalışmalarınızı başlatmak, risk almak heyecan veren bir yeniliği getirecek. 

Başak Burcu Mart Ayı Yorumu

Ay ortasında burcunuzda oluşan dolunay ev ve aile konusundaki baskılara son vermenizi sağlayabilir ancak partnerinizin fikirlerini sorgulamadan seçim yapmayın. Ay sonunda ek bir gelir kazanacak, rahatlayacaksınız yine de ödemelerinize dikkat etmelisiniz. Ay boyunca daha az harcamalısınız.

Terazi Burcu Mart Ayı Yorumu

Ay boyunca yöneticiniz Venüs evlilik ve ortaklık alanınızda gerileyecek ve ilişkilerinizi yeniden sorgulamanızı sağlayacak. İç dünyanızda önemli bir değişim yaşayacağınız ay ortasında yakın çevrenizin baskısını ensenizde hissedeceksiniz. Ay sonuna doğru evlilik ve ortaklık ilişkinizde yenilik yapabilirsiniz. İlişkiler sınavında dikkatli olun.

Akrep Burcu Mart Ayı Yorumu

Ay boyunca iş yaşamının sevimsizlikleri dikkatinizi çekerken, ay ortasında dostlarınızdan biriyle mali konular nedeniyle vedalaşacaksınız. Ay sonuna doğru sağlık sorunları can sıkıcı olabilir. Yeniay yeni bir işi ya da sağlık programını yaşamınıza ay sonunda katacak ve her şey daha güzel olacak.

Yay Burcu Mart Ayı Yorumu

Aşk alanınızda ay boyunca Venüs gerileyecek. Partnerinizle iş ortaklığınız varsa dikkatli olun. Ay ortasında kariyerinize veda etmek isteyeceksiniz ancak bunu yaparsanız uzun süre işsiz kalabilirsiniz. Ay sonuna doğru aşk yaşamınız ve projeleriniz yenilenirken heyecan yeniden başlayacak.

Oğlak Burcu Mart Ayı Yorumu

Bulunduğunuz kenti veya ülkeyi değiştirecekseniz ay ortasında bu hiç de kolay olmayacak ama fırsatlar karşınıza çıkacak. Yakın çevrenizden birinin fikri yanıltıcı olabilir dikkatli olun. Evle ilgili değişiklikleri bu ay gündeme getirmeyin. Masraflar karşınıza çıkabilir. Ay sonunda evinizde yenilik yapmanızı sağlayacak etkiler başlayacak. Eskileri yenilemek önceliğiniz olsun. 

Kova Burcu Mart Ayı Yorumu

Ay ortasında ek gelirlerinizden birine veda edecek, sağlık sorunlarınızla ilgileneceksiniz. Yakın çevrenizle bağınız değişiyor. Ay sonunda eski işinize dönmek isteyeceksiniz. Çevre ve iletişim araçları değişikliği için acele etmeyin.

Balık Burcu Mart Ayı Yorumu

Ay boyunca finansal konularda dikkatli olacak ancak kelepiri bulmakta zorlanacaksınız. Ay ortasında evlilik veya ortaklığınızı gözden geçirecek, yöneticilerin/ ebeveynin baskısıyla ilişkinizi bitirmeye yöneleceksiniz. Yanlış düşünmediğinize emin olun. Ay sonunda yeni bir gelir kazanacaksınız. Gelir-gider dengeniz ay sonunda bozulabilir. Birikimlerinizi koruyun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu