Mutlu Yıllar Sözleri-Mutlu Yıllar Mesajları

Mutlu yıllar sözleri, mutlu yıllar mesajları, mutlu yıllar sana sözleri, mutlu yıllar doğum günü sözleri, mutlu yıllara sözleri gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Mutlu Yıllar Sözleri

Mutlu yıllar sözleri ile sevdiklerinize mutlu yıllar dileyebilir ve güzel dileklerinizi iletebilirsiniz. Mutlu yıllar sana sözleri sizlerle;

Herkese mutlu yıllar dilerim. Çünkü önümüzde kaç yıl daha var ya da kaç yıl daha yaşarız bilemiyorum o yüzden bu yılınız çok mutlu olsun.

İnsan ömrü çok kısa olabiliyor ve bu ömür ne zaman biter ya da ne kadar sürer bilemiyorum. Bu yüzden insan yaşadığı her günü ya da her yeni yılı en mutlu yılı ilan edip yaşamalı.

mutlu yıllar sana sözleri

En güzel yıl yaşadığınız yıldır, bu yüzden her yeni yılı en güzel yılınız ilan edin ve en mutlu olabileceğiniz şekilde yaşayın.

Mutlu bir yılın olsun çünkü kalbin o kadar güzel ve kıymetli ki, tüm bu güzelliklerin yaşanması için mutlu bir yıl olması gereklidir.

Herkese mutlu yıllar ve güzel günler dilerim. Ama herkes aynı anda en mutlusunu değil hak ettiği kadar mutlusunu yaşamalı.

Mutluluğun bir resmi ya da bir şarkısı olmaz ama mutluluğun bir yılı olmalı. Ve umarım o mutlu yıl da bu yıl olur.

Herkes için güzel ve mutluluklar dolu bir yıl olmasını dilerim. Umarım tüm hastaların şifa bulduğu ve tüm kötülüklerin son bulduğu bir yıl olur herkes için.

En güzel yıl insanın sağlığının yerinde olduğu, sevdiği ve sevildiği ve ona iyi gelen tüm insanlar ile beraber olduğu yıldır. O yüzden en güzel yıl, yaşadığın bu mutlu yıldır.

Yeni bir senenin herkes için çok daha güzel olmasını ve her şeyin daha bereketli ve daha sağlıklı bir yıl olmasını temenni ederim.

Yeni yaşın senin için dilerim ki çok daha güzel olur ve se çok daha fazla mutlu olursun. Tüm bu yeniliklerin sana şans getirmesini ve güzelliklerin senin ile olmasını dilerim, mutlu yıllar.

Her geçen gün insanı biraz daha yaşlandırıyor ve her geçen gün de ömürden biraz da olsa eksiliyor. Yine de insan tüm bunlara rağmen yaşamaya aynı hevesle ve aynı şekilde yaşamaya devam ediyor.

Nice mutlu yılların olsun ve hayatın sana getirebileceği tüm güzellikler de hep senin ile olsun. Hayatın tüm güzel ve iyi yanı hep seninle olsun.

Mutlu Yıllar Mesajları

mutlu yıllar doğum günü sözleri

Mutlu yıllar mesajları ile en güzel mutlu yıllar sözlerini iletebilirsiniz. Mutlu yıllar doğum günü sözleri sizlerle;

Kıymetin ve güzelliğinin anlaşılacağı, sevdiğin ve seni seven ayrıca da senin ile olmaktan da mutlu olup seni mutlu eden bir ömrün olmasını temenni ederim.

Mutlu yılların olsun ve hayatın da bu mutluluk hem kalbine hem de yüzüne yansısın. Dilerim, sana gelen ve senin ile olan her şey sana çok iyi gelsin.

Yaşanan bir yılın son günlerinin de yavaş yavaş tükenmesi ile yeni bir yıla ve yeni yılın tüm güzelliklerine son sürat yaklaşmaktayız. Tüm bu güzellikleri bize getirecek olan zaman da yen yıldır, herkesin yeni yılı kutlu olsun ve herkes çok mutlu olsun.

Sağlığın tüm yıl sizin ile olduğu, bereketli sofraların olduğu ve herkesin de gönlünce doyduğu ve sevginin hayatın her alanında kendini gösterdiği bir yıl olmasını dilerim ve herkesin bu yılının mutlu bir yıl olmasını isterim.

mutlu yıllar mesajları

En güzel yıl ve en mutlu yıl insanın ailesiyle, eşiyle, arkadaşlarıyla sevdiği ve sevildiği tüm insanlar ile birlikte olduğu yıldır. O yüzden sayıların ya da zamanların isimlerinin bir önemi olmaksızın sağlıklı olunan her yıl en mutlu yıldır.

Sevdiğiniz, sevildiğiniz, sağlıklı olduğunuz, sofranızın bereketli olduğu bir yıl olmasını dilerim. Herkesin yeni yılı çok ama çok güzel ve de çok mutlu olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu