Pazar Günü Sözleri-Pazar Mesajları

Pazar günü sözleri, pazar mesajları, mutlu pazarlar sözleri, mutlu pazarlar mesajları, neşeli pazar mesajları, dini pazar mesajları gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Pazar Günü Sözleri

Pazar günü sözleri sizlerle;

Haftanın tüm yorgunluğunu atmak ve de yeni haftaya başlamak için hazır olmalısın çünkü belki de hayatının en güzel günlerini bu hafta yaşayacaksın.

Pazar günlerini çok severim çünkü gebe bir ana gibidir Pazar. Bir sonraki yeni haftada ne yaşayacağını hiç bilmeden Pazar gününü usul usul tüketirsin ve hiç bilmediğin o yeni haftaya hazırlarsın kendini.

Her Pazar gününü mutlaka kendime ayırırım. Kendi ihtiyaçlarımla ilgilenirim ve kendimi ertesi gün için motive edecek uğraşlarıma yönelirim.

Dilerim ki bol bol dinlendiğin, güzel bir film izlediğin ve kendinle vakit geçirdiğin bir Pazar günü olmasını dilerim.

Küçükken her Pazar günü annem hepimizi sır aile banyo yaptırırdı. Hatta öyle sert liflerdi ki çoğu zaman istisnasız hepimiz ağlardık hem acıdan hem de kaynar suyun bizi yakmasından. Ama yine de ertesi gün okula temiz gedilmek için bir şey demezdik.

Aslında eski güzel zamanlarda herkes her Pazar güzelce yıkanır ve okula öyle gelirdi. Neredeyse tüm sınıf buram buram beyaz sabun kokarken çocuklar neşe içinde hem oyunlarına hem de derslerine devam ederdi.

Pazar günleri mutlaka evde halletmen gereken işleri tekrardan gözden geçir çünkü bu işlerin hafta içine sarkması seni daha fazla yorar ve de diğer işlerinden eder.

Hayatta en çok sevdiğim şeylerden biri de Pazar günleri yapılan kahvaltıdır. Çünkü tüm aile bireylerinin bir arada olduğu ve kahvaltının da en güzel halini aldığı o efsane kahvaltıdır.

Pazar Mesajları

Pazar mesajları sizlerle;

Bir Pazar günü kaybettim ben babamı, ondan sonra inan ki bir daha hiç Pazar günü olmadı. Sanki haftanın sonu cumartesiydi de ertesi gün pazartesi.

Sen gittikten sonra ben de Pazar günlerini çıkardım hayatımdan. Görsen beni, sanki her cumartesi akşam uyuduktan sonra pazartesi sabahına uyanıveriyordum birden. Pazar günü sözleri devam ediyor.

İnsan ailesinden ayrılıp da yalnız yaşamaya başladığı zaman Pazar kahvaltılarının da bir anlamı kalmıyor. Hatta insan anlıyor ki, Pazar kahvaltılarını o kadar mükemmel yapan kahvaltının çeşitliliği değil diğer sandalyede oturan insanların var olmasıymış.

Pazar gününün en iyi yanı haftanın tüm işlerinin çoktan halledilmesi ve geriye sadece dinlenme kısmının kalmış olmasıdır aslında. Bunun için de insan yen bir haftaya başlarken Pazar gününü iyi değerlendirmelidir. Dini pazar mesajları devam ediyor.

Eğer bir yarışa başlamadan önce iyi hazırlanırsan yarışı da rahatlıkla kazanırsın. Pazar günleri iyi dinlenmek ve motive olmak da aslında bunun gibidir. Pazar gününü iyi bir şekilde değerlendirirsin ki yeni hafta daha dinç, daha zinde ve de daha iyi hissedersin.

Şimdi keşke diyorum, annemizin bizi zorla banyo yaptırdığı ve bir elimizde çikolata sürülmüş ekmek diğer elimizde de sütün olduğu o güzel Pazar günlerine geri dönebilsek de biz de tüm sorunlarımızdan uzaklaşıp mutlu olduğumuz o anları hissetsek.

Mutlu Pazarlar Mesajları

Mutlu pazarlar mesajları sizlerle;

Artık öyle yoruldum ve omuzlarımda öyle büyük bir yük hissediyorum ki sanki her Pazar günü bile benim için bir pazartesi oluyor birden.

Artık Pazar günleri bile işler ile uğraşmaktan daha fazlasına odaklanamıyorum ve Pazar gününü Pazar günü yapan o özelliklerinin bile tadına varamıyorum. Neşeli pazar sözleri devam ediyor.

İnsan yalnız ve bir başına olduktan sonra ne Pazar kahvaltısının bir tadı kalıyor ne de hafta sonunun diğer güzelliklerine odaklanmak için bir sebep.

İnsan nasıl güzel bir Pazar günü geçirir ve ruhunu doyurur ise gelecek olan haftayı da aynı güzellikle karşılar ve de tüm işlerin altından kalkacak enerjiyi kendinde bulur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu