Sahur Sözleri-Sahur Mesajları

Sahur sözleri, sahur mesajları, sahur ile ilgili sözler, hayırlı sahurlar sözleri, komik sahur sözleri, resimli sahur sözleri gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Sahur Sözleri

Sahur sözleri sizlerle;

Bu gece tüm sevdiğiniz tatlar sofranızda olsun, hiç kimse doyuncaya dek sahurunu da yapmadan yatağına girmesin inşallah. Sahurunuz hayırlı olsun.

Herkesin karnının doyduğu kimsenin aç kalmadığı, davulcuların tüm mahallelerde dolaştığı güzel bir sahur olsun inşallah. Afiyet olsun.

En az yağmur tanelerinin sayısı kadar berekete sahip sofralarınız olsun. O safralar huzur ve afiyet ile dolsun. Sahurunuz hayırlı olsun.

En mübarek ayın en kıymetli anlarından birisidir sahur anları. Tüm aile bir arada toplanır ayrıca ertesi günün de heyecanı ile. Sahur sofralarınız bereketli olsun, hayırlı ramazanlar.

Küçük bir sofraya koca bir ailenin sığması hele de o sofrada mutlulukların, huzurun ve bereketin paylaşılması asıl sahur sofrasını anlatabilir. Bu gece de sahurunuz hayırlı geçsin ve sizlere ertesi gün tutulan oruçta yardımcı olsun.

Ya Rabbi! Sen bizleri düştüğümüz her kuyudan kurtar, günahlarımızı affeyle, bizleri doğru yola çıkar ve de tuttuğumuz oruçları kabul eyle. Sahur soframıza bereket ver. Komik sahur sözleri devam ediyor.

Canım sevgilim, Allah tuttuğun oruçlarını kabul eylesin. Sahur sofralarına bereket versin, iyiliklerine iyilik katsın ve de hanenizden huzuru eksik etmesin. Hayırlı sahurlar.

Hepinizin sahuru mübarek olsun ve tuttuğunuz oruçlar kabul olsun. Haneniz hep bereketli ve de huzurlu olsun ki, mutluluğunuz da daim olsun. Hayırlı sahurlar dilerim.

Gecelerin ve gündüzlerin birlik olup da bizlerle beraber olduğu bu mübarek ayda, bizler gecenin bir vakti sırf ertesi gün ibadetimizi yapabilmek için uyanıp soframızda buluşuyoruz. Dilerim ki hem geceniz hem de gündüzünüz bereketle donatılsın ve sahurunuz da hayırlı olsun.

Sahur Mesajları

Sahur mesajları sizlerle;

Yüce Rabbim sizlerin hanenizi huzurla ve bereketle doldursun. Emeklerinizin karşılığını versin. Yolunuzdaki tüm engelleri bir bir kaldırsın ve sizlere hayırlı ihsanlar eylesin. Kandiliniz mübarek olsun.

Bizlerin kalbinde taht kurmuş olan ve bir rüya gibi bir anda bitiveren Ramazan ayının en güzel yanlarından biri elbette sahur sofraları ve de sahur zamanı edilen sohbetlerdir. Sofranızın bereketli, sohbetlerinizin hoş olması dileği ile hayırlı sahurlar.

Sahurlarınız hayırlı olsun ve sofranız helal lokmalar ile oluşan, huzurlu, bereketli ve de pek kısmetli bir sofra olsun. Ramazan ayınız hayırlı olsun.

Rabbim tüm oruçlarımızı, ibadetlerimizi ve de dualarımızı kabul eylesin. Bilerek ya da bilmeden yapılan tüm günahlarımız af olsun ve sahur sofranız bereketli olsun.

Allah niyetlerinizi kabul etsin, sofralarınıza huzuru ve bereketi getirsin, sizin ve her daim sevdiğiniz herkesin hep beraber o güzel sofra etrafında toplanmanızı nasip etsin. Sahur sofralarınız afiyetli olsun.

Sahur İle İlgili Sözler

Sahur ile ilgili sözler sizlerle;

Reyyan denen kapıdan bilin ki, yalnızca orucunu tutanlar ve ibadetini yapanlar girebilir. Hayırlı ramazanlarınız olsun, iyi sahurlar.

Bizleri ayakta tutan ve düştüğümüz her zorluktan kolayca çıkmamızı sağlayan ibadetlerimiz ve de imanımız ile ayakta durabilme yeteneğimizdir. Hayırlı sahurlarınız olsun. Hayırlı sahurlar sözleri devam ediyor.

Her sahur sofranızın bereket ile dolup taştığı ve sizlerin de aileniz ile beraber huzur ile dolu olmasını dilerim. Hem huzurunuz hem de afiyetiniz hiç eksik olmasın, sahurunuz hayırlı olsun.

Güzel anlar paylaştıkça artar ve sevdiğimiz her insanın yanımızda olması yaptığımız her şeyi de daha keyifli bir şekilde yaparız. Sahurun bile en güzeli sevdiklerimiz ile bir arada olduğumuz ve de ailemizle yemeğimizi paylaştığımız sahur sofralarıdır.

Bugün var olan hayatımıza şükretmemiz demek yarını da daha şükür dolu yaşayacağımızı ve de şükür ile yaşamanın güzelliklerine erişeceğimizi anlatmaktadır. Bunun için şükür ve bereket dolu hayırlı sahurlarınız olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu