Nisan Ayı Sözleri-Nisan İle İlgili Sözler

Nisan ayı sözleri, nisan ayı mesajları, nisan ayı ile ilgili sözler, nisan ayı şiirleri, nisan ayı yazıları, nisan ayı güzel sözleri gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Nisan ayı sözleri Nisan ayı başlangıcında sevdiklerinize söyleyeceğiniz en güzel sözlerdendir. Nisan ayı, yılın dördüncü ayıdır. Bu ay için aslında mevsim geçişi denebilir ve alerjisi olanlar bu ay içerisinde yaptıkları faaliyetlere oldukça dikkat etmelidir. Bu ay ile ilgili nisan ayı sözleri vardır ki hepimiz bu sözlere aşinayızdır. Nisan ayını, bu ayın kendi güzelliklerini ve bizlere kattığı güzelliklerini anlatan bu sözlerle günlük hayatta da sıkça karşılaşabiliriz.

Nisan Ayı Sözleri

Nisan ayı ile beraber doğa tekrardan uyandı ve silkelendi. Tüm her yer olabileceğinin en güzel şekline dönüştü ve daha güzel günler için hepimize göz kırptı.

Nisan ayının gelmesi ile beraber bedenim de bu yeniden diriliş oyununa uyum sağladı. Bir kere daha yeniden yaşamak için cesaretlendi ve bu dönüşüme katıldı. Güzel sevgilim, bugün nisan ayının yeniden yaşandığı bir gün ve bu ay bizim ayımız. Yıllar önce bir nisan akşamıydı seni sevdiğimde ve sen bana geldiğinde. İyi ki geldin ve de iyi ki varsın.

Nisan ayında aklım da fikrim de nisan ile beraber olduğundan daha güzel ve sağlıklı bir hal alır. Nisan ayı bana her zaman iyi gelmiştir.

En sevdiğim ay, nisan ayıdır. Çünkü her nisan ayında doğanın kokusu da enerjisi de farklı bir hal alır ve bu durum yalnız nisan ayına özeldir. Nisanın geleceği beni geçmişimden kurtarır ve geleceğe umut ile bakmamı sağlar.

Bugün 1 Nisan. Şakanın, gülmenin ve güldürmenin günü. Ama dikkat edilmesi gereken husus da şakanın dozunu kaçırmamak.

Şaka yapmanın daha da tatlı bir hal aldığı ve her taraftan şen kahkahaların duyulduğu aydır nisan ayı.

Bir nisan ayı akşamıydı. Üstünde o çok sevdiğim pembe elbisen vardı ve bir kuğudan daha zarif ve çok asildin. İşte o gün gördüm seni ve işte o gün sevdim seni.

Nisan İle İlgili Sözler

Nisan ayı geri geldi mi giden her şeye teşekkür ederim. Çünkü uzun da sürse diğer on bir ay böyle ilerlemese nisan nasıl gelirdi?

Mevsim geçişlerinde zorluk yaşayan biri olarak nisan ayı ile aram pek iyi değildir. Tam havaların değişmesi ve de polenlerin uçuşması beni her zaman hasta etmiştir.

Acıklı bir sonbahar günü gibiydi, nisan havasını da kokusunu da sevmemiştim. Tam bir terk ediliş ayı olmuştu nisan benim için ve sanırım o günden sonra da bir daha sevemedim.

Bir gün daha geçti ve nisan bir kere daha gitti. Umarım tekrar gelmez ve bana daha önce yaşadığım o acıları tekrar yaşatmaz.

Sen benim sadece sevdiğim kadın değil, hem ailem hem de en yakın arkadaşım olmuştun ve bir nisan akşamı seni gördüğümde sevmemek elde bile değildi. Sanki seni o nisan akşamı gören herkes sevmek zorunda gibiydi. İşte ben de seni bundan sevdim, nisanın güzelliğinden.

Bir nisan akşamı, hava hafif hafif esiyor ve ben usul usul yanına yaklaşmış sana çaktırmadan seni izliyorum.

Nisanların gelişi ile bahar gelir ve bahar demek yeniden yaşamak için bir ümit demektir.

Baharların gelmesi umut ve ümidi de yanında getirir. Sabahları daha fazla çoşku ile uyanırım ve yaşamak için daha güzel nedenlerim olur. Ve bir nisan da biter işte o zaman gerçek hayatıma dönerim.

Memleketime bahar geldi mi her yer rengarenk oluverir. Tüm bu güzellikler insanın içinde bir ışık yakar. Hele ki nisan geldi mi, değme ki keyfime. Derin derin nefes alır, bol bol havayı koklarım.

Bu ayın güzelliklerine yazılan nisan ayı ile ilgili şiirler de vardır. Bu şiirler, nisan ayının güzelliğinden de öte bu ay içerisinde sevmeyi ve aşık olmayı anlatır.

Her mevsimin kendine özgü bin güzelliği varken nisan ayı da bu güzelliklerden payını almıştır. Bu ay içerisinde insanlar birbirlerine nisan ayı mesajları gönderebilir ve gelen mesajlara hoş cevaplar verebilir. 1 Nisan şaka günü ile nisan başlar ve daha nisanın ilk gününden itibaren insanlar eğlenmeye ve gülmeye başlar.

Nisan ayından sonra ise mayıs ayı sözleri gelir. Nisan ayının getirdiği tüm güzellikleri mayıs ayı devam ettirir ve bahar havaları ile beraber insanda daha fazla yaşama hevesi uyandırır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu