RÜYADA KAYISI GÖRMEK

RÜYADA KAYISI GÖRMEK

Rüyada kayısı yemek, rüyayı gören kişinin hayatın nimetlerinden ömrünün sonuna değin bolca faydalanacağına, eş seçiminde doğru kararlar vereceğine, yakın zamanda hayatın lezzetlerine erişeceğine delalet eder.

RÜYADA KAYISI ÇEKİRDEĞİ GÖRMEK

Bununla birlikte bazı yorumlara göre rüyada kayısı çekirdeği görmek rüyayı gören şahsın evli değilse evleneceğine evliyse çocuk veya torun sahibi olacağına ve soyunun çoğalıp büyüyeceğine delalet eder.

RÜYADA KAYISI ÇEKİRDEĞİ’NİN DİŞİNE ZARAR VERDİĞİNİ GÖRMEK

Eğer rüyayı gören kişi kayısı yerken kayısı çekirdeği dişine zarar veriyorsa bu ailesinden birinin yakın bir zamanda sıkıntılı bir durumdan kurtulup refaha kavuşacağına delalet eder.

RÜYADA BİRİSİNDEN KAYISI ALMAK

Rüyayı gören şahsın kayısı aldığı kişi tarafından bir teklif göreceğine veya o kişiyle ilgili yakın bir zamanda haber alacağına delalet eder. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin o kişiyle ilgili beklentileri olduğuna da işaret etmektedir.

RÜYADA KAYISI FİDANI DİKMEK

Rüyada kayısı fidanı dikmek rüyayı gören kişinin ekonomik olarak yükseleceğine, giriştiği bir işin meyvelerini yakın zamanda toplamaya başlayacağına ve sağlıklı bir hayat süreceğine işaret eder.

RÜYADA KAYISI AĞACINA TIRMANMAK

Rüyada kayısı ağacına tırmanmak kişinin iş veya eğitim hayatında yükseleceğine ve başarılı bir kariyere sahip olacağına işaret eder. Kişinin ulaştığı mertebede kalmak için çaba sarf etmesi ve olası tehditleri göz önünde bulundurması gerekmektedir. Şahsa gelecek tehditler yakınından veya uzağından gelebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu