Rüyada Abajur Görmek

Rüyada abajur görmek, rüyada abajur almak, rüyada abajur satmak, rüyada abajur kırmak, rüyada ışık yakmak... vb sorulara cevap bulabileceğiniz rüya tabirlerini sizler için hazırladık.

Rüyada Abajur Görmek

Rüyada görülen abajur, güzel bir başlangıcı ifade etmektedir. Genellikle maddi konular üzerine yorumlanan abajur, rüya gören kişinin yeni başlangıçlar yapacağına büyük gelirler elde edeceğine ve girdiği işlerden büyük maddi kazançlar elde edeceği anlamına gelmektedir. Rüyada mavi,beyaz,sarı,lacivert,turuncu,siyah abajur görmekte aynı anlamı taşımaktadır. Ayaklı abajur görmek ise daha büyük işlerde daha büyük kazançlar elde edeceği manasına gelmektedir.

Rüyada Abajur Almak

Rüyada abajur almak, rüya sahibinde iyi yönde değişiklikler yaşanacağını, elde edeceği maddi kazançlar sonrasında sevdiklerine ve ihtiyaç sahiplerine büyük yardımlar yapacağı manasına gelir. Ayrıca rüyada abajur almak bekar birinin evleneceğini de göstermektedir.

Rüyada Abajur Satmak

Rüyada abajur satmak, unuttuğu bir yatırımın ileride çok büyük kazançlar sağlayacağını ifade etmektedir. Ayrıca yine iş girişimlerinde başarılı olacağını da göstermektedir.

Rüyada Abajur Kırmak

Rüyada abajur kırmak, kişinin uzun süredir düşündüğü sıkıntılardan kurtulacağı ve uzun bir yolculuğa çıkacağı anlamlarına gelmektedir. Ayrıca kişinin iş hayatında köklü değişikler yapacağı ve hayatında önemli değişimler söz konusu olacağı anlamlarını da taşımaktadır.

Rüyada Işık Yakmak

Rüyada ışık yakmak, kişinin yaptığı işlerinde büyük kazançlar elde edeceğini ve hedeflerine kavuşmak üzere olacağını, aile efradıyla beraber güzel günler göreceğini ve emeklerinin karşılığını alacağının gösterir.

Genel olarak rüyada görülen abajur iyiliklere yorulur. Abajur görmek, güzel günler ve maddi kazançlar anlamlarına gelmektedir.

Buradan tüm rüya tabirlerini görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu