Rüyada Canavar Görmek-Rüyada Yaratık Görmek

Rüyada canavar görmek, rüyada yaratık görmek, rüyada canavardan kaçmak, rüyada canavar yavrusu görmek, rüyada canavar saldırısı görmek gibi rüya tabirleri için aliskanlik.com

Rüyada Canavar Görmek

Rüyada canavar görmek, bazı şeyleri çok fazla içinize attığınızı ve artık dolduğunuzu gösterir. Ayrıca rüyada canavar görmek, çok hassas ve duygusal bir yapıya sahip olduğunuzu, birçok şeyin üst üste üzerinize geldiğini gösterir.

Rüyada Canavar Yavrusu Görmek

Rüyada canavar yavrusu görmek, genellikle evlilikten memnun kalmadığınızı, yanlış bir partner seçtiğinizi gösterir. Bu gibi durumlarda evliliğinizdeki çözülmeyen sorunları gözden geçirmekte fayda vardır.

Rüyada Deniz Canavarı Görmek

Rüyada deniz canavarı görmek, genellikle yeni ve büyük bir ev alacağınız olarak düşünülür. Aynı zamanda artık karakterinizin değişeceğini dingin ve ferah bir kişilik olacağınızı gösterir.

Rüyada Canavardan Kaçtığını Görmek

Rüyada canavarlardan kaçtığını görmek, rüyayı gören kişinin zararlı alışkanlıklardan ( sigara, alkol vs. ) kurtulacağını veya sağlık durumunun daha da iyileşeceğini gösterir.

Rüyada Canavarla Savaşmak

Rüyada canavarla savaşmak, genellikle bir iftiraya maruz kalacağınızı gösterir. Eğer savaşılan canavar erkek ise, bir kadın için mücadele edeceğinizi gösterir.

Rüyada Gökyüzünde Yaratık Görmek

Rüyada gökyüzünde yaratık görmek, sıkıntılı günlerin habercisi olabilir. Bu sıkıntılı günler kısa sürecek ardından çok daha temiz ve kafanızın rahat geçeceği günler sizi bekliyor olacaktır.

Rüyada Yaratık Görmek

Rüyada yaratık görmek, kişinin kafasını kurcalayan bir şeyler olduğunu gösterir. Bu düşünceler uzun zamandan beri kafanızda yer etmiş ve atlatılamamış şeyler olabilir. Kendinizi içinizde affetmiyor olmanızda mümkündür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu