Rüyada Biber Dolması Görmek-Rüyada Biber Dolması Yemek

Rüyada biber dolması görmek, rüyada biber dolması yemek, rüyada yeşil biber görmek, rüyada kırmızı biber görmek vb… rüya tabirlerini sizler için hazırladık.

  • Rüyada Biber Dolması Görmek

Rüyada biber dolması gören kişinin eşi ile iyi bir geçim süreceği, bekârsa kişinin iyi huylu birisi ile hayatını birleştireceği söylenir. Kişinin güzel bir ilişkiye başlayacağı, aile içerisindeki bazı sorunların yok olacağı, mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine delalet eder.

  • Rüyada Biber Dolması Yemek

Rüyasında biber dolması yiyen kişi, bekârsa yakın zamanda evleneceği, kısmetinin açılacağı söylenir. Biber dolması acı ise size uygun olmayan kötü bir kısmetle karşılaşacağınız, biber dolması tatlı ise güler yüzlü, neşeli ve güleç bir eş adayına işaret eder.

  • Rüyada Yeşil Ve Taze Biber Görmek

Rüyasında yeşil taze bir biber yiyen kişi, evlenip çocuk sahibi olacağı, evliyse iyi bir evlat sahibi olacağı söylenir.

  • Rüyada Acı Biber Görmek

Rüyasında acı biber yiyen kişinin bazı sıkıntılarının olacağı, yakın zamanda harama bulaşacağı, günaha gireceği, Allahın hoşuna gitmeyecek tavırlar alacağı söylenir. Bu rüya kişiye uyarı niteliği taşır. Hak yoluna girmesi ve haram yememesi için kişiye uyarı anlamı taşır.

  • Rüyada Biber Turşusu Görmek

Rüyasında biber turşusu gören kişinin ailevi sorunlar yaşayacağı, evde bazı sorunların oluşacağı, hane halkının birbirine gireceği söylenir. Biber turşusu kötü geçimli dedikoducu hanıma da işaret eder.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu