Rüyada Cehennem Bekçisi Görmek-Cehennem Ateşi Görmek

Rüyada cehennem bekçisi görmek, rüyada cehennem ateşini görmek, rüyada cehenneme gideceğini görmek, rüyada cehennem kapısı görmek gibi rüya tabirleri için aliskanlik.com

Rüyada Cehennem Bekçisi Görmek

Rüyada cehennem bekçisi görmek, gerçek hayatta hiç karşılaşmak istemediği bir durumla karşılacağı asker veya polis ile karşı karşıya gelebileceği be hata yapacağı gibi anlamları vardır. Yalan ve söylentilerle zarar veren insanlardan intikam alma fırsatına sahip olacağınız anlamına da gelir. Güler yüzlü cehennem bekçisi görmek, kötü işlerden kaçacağına veya bir maldan ya da hoşlanmadığın bir kişiden kurtulacağın anlamına gelir.

Rüyada Cehennem Ateşini Görmek

Rüyada Cehennem Kapısı Görmek

Rüyada cehennem ateşini görmek, cazibelere düşeceksiniz, bu da sizi neredeyse finansal olarak mahvedecek ve ahlaki olarak sizi yoracaktır. Ayrıca karşına çıkan teklifi bir an önce reddetmezsen pişman olacağın olayların yaşanabileceği anlamına da gelir

Rüyada Cehenneme Gideceğini Görmek

Rüyada cehenneme gideceğini görmek, sıkıntı ve külfetli kaygılar anlamına gelir. Bazılarının talihsizliğini duyacaksınız ve çok üzüleceksiniz.

Rüyada Cehennem Kapısı Görmek

Rüyada cehennem kapısı görmek, arkadaşların sizi düşman tuzaklarından kurtarmadaki güçsüzlüğünü ifade eder. Size faydalı görünen bir işin size zarar vereceği anlamı da çıkmaktadır.

Rüyada Cehennemden Kaçmak

Rüyada cehennemden kaçmak, pişmanlıktan kurtulup rahatlayacağın anlamına gelir. Rüyanda cehennemden kovulmuşsan, bu bir konuda affedileceğin ve hatanı telafi edeceğin anlamına gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu