1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Bal Kabağı Görmek-Rüyada Kabak Tatlısı Yemek

Rüyada Bal Kabağı Görmek-Rüyada Kabak Tatlısı Yemek

Rüyada bal kabağı görmek, rüyada bal kabağı yemek, rüyada kabak tatlısı görmek, rüyada kabak dolması görmek vb… rüya tabirlerini sizler için hazırlaadık.

  • Rüyada Bal Kabağı Görmek

Rüyasında bal kabağı gören kişinin şok olacağı, büyük hayal kırıklığı yaşyacağı söylenir. Kişinin yakın çevresinden büyük zarar göreceği, zor duruma düşüp yalnız kalacağı, umduğu dağlara kar yağacağı söylenir. Kişinin sırrının ortaya çıkıp zor durum düşeceği, kendini ifade etmekte zorlanacağı, çevresindeki insanların yanlış anlayacağı söylenir.

  • Rüyada Bal Kabağı Yemek

Rüyasında bal kabağı yediğini gören kişinin bütçesinin eşit olacağı söylenir. Yani geliriyle gideri denkleşecektir. Aldığı maaş kadar masrafı olacaktır

  • Rüyada Bal Kabağı Tatlısı Yemek

Rüyasında bal kabağı tatlısı yediğini gören kişinin iyi bir kazanca sahip olacağı, geçim sıkıntısından kurtulacağı, rahata ve huzura ereceği söylenir

  • Rüyada Bal Kabağı Tarlası Görmek

Rüyasında bal kabağı tarlası gören kişinin hane hayatında bereketin artacağı, nimetin çoğalacağı, huzurlu ve lüks bir yaşam süreceği söylenir.  Rüya sahibinin hayatının olumlu yönde değişeceği, borçlarının kalmayacağı, böylelikle mutlu günler yaşayacağı söylenir.

  • Rüyada Kabak Tatlısı Görmek

Rüyasında kabak tatlısı gören kişinin hayatında güzel gelişmelerin olacağı, kişinin hayatının kolaylaşacağı, moralinin yerine geleceği söylenir.

  • Rüyada Kabak Görmek

Rüyasında kabak gören kişi için bereket ve bolluğa yorumlanır. Kişinin şansının açılacağı, geleceğinin parlak olacağı, huzurlu ve mutlu yaşam süreceği söylenir. Kişi, sorunsuz, sessiz, dingin ve mutlu bir hayat geçirecek demektir.

  • Rüyada Kabak Dolması Görmek

Rüyasında kabak dolması gören kişi için iyiye yorumlanmaz. Kişinin keyfinin kaçacağı ve mutsuz olacağı söylenir. Hayatında bazı olumsuzlukların ortaya çıkacağı, sabır ve inancının azalacağı söylenir.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap