Rüyada Bataklık Görmek-Rüyada Bataklığa Saplanmak

Rüyada bataklık görmek, rüyada bataklığa saplanmak, rüyada bataklıkta olduğunu görmek, rüyada bataklıkta yürümek vb… rüya tabirlerini sizler için hazırladık.

  • Rüyada Bataklık Görmek

Rüyada bataklık gören kişinin arkadaşları tarafından başının belaya sokulacağı, kişinin büyük yanlışlar yapacağı, rüya sahibinin maddi durumunun bozulacağı, yanlış yatırımlar yapıp kazancının eriyeceği, bazı işlerin iptal olacağı, bir yere pata kaptıracağı, vereceği borcu geri alamayacağı, maddi olarak zor bir duruma düşeceği anlamlarına gelir.

  • Rüyada Bataklıkta Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin hayatının altüst olmasına sebep olacak, kötü ve üzücü olaylar yaşanacağına işaret eder. Rüya sahibi sıkıntıdan dolayı uykusunun kaçacağı, yemeden içmeden kesileceği, neşesini kaybedeceği söylenir.

  • Rüyada Bataklıkta Yürümek

Rüya sahibi kendisine zarar verecek ve başını belaya sokacak işler yapacağına işaret eder. Kendisine kurulan tuzakları fark edemeyip zor duruma düşeceği söylenir.

  • Rüyada Bataklığa Saplanmak

Rüyasında bataklığa saplanan kişinin tüm varlığını kaybedeceği, ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanacağı, iflas edecek duruma geleceği, yakın çevresinin yardımı ile ayakta kalacağı anlamlarına gelir.

  • Rüyada Bataklıktan Kurtulmak

Rüyada bataklıktan kurtulmak kurtuluşa işaret eder. Rüya sahibinin hayatının düzene gireceği, ekonomik olarak kendini düzelteceği, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağı, kişinin hane halkına huzur geleceği anlamlarına gelir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu