Rüyada başkasını hamile görmek, rüyada eşini hamile görmek, rüyada annesini hamile görmek, rüyada kardeşini hamile görmek,rüyada kızını hamle görmek vb… rüya tabirlerini sizler için hazırladık.

 • Rüyada Başkasını Hamile Görmek

Rüyada başkasını hamile gören kişinin tanıdık olması hayırlı kısmete işaret eder. Kişinin güzel haber alacağı, maddi anlamda kazançlı bir dönem geçireceği, borçlarını ödeyeceği, sıkıntılarından kurtulacağı,  hayatında maddi ve manevi açıdan güzel gelişmelerin olacağı, hayırlı haberler alacağı anlamlarına gelir.

 • Rüyada Arkadaşını Hamile Görmek

Rüyada arkadaşınızı hamile olarak görmek huzurlu olacağınız, maddi açıdan yüksek gelire ulaşacağınız, hayatınızda sizin için çok büyük sorun teşkil eden bir sorundan kurtulacağınız anlamına gelir.

 • Rüyada Başkasının Hamile Olduğunu Duymak

Rüyada bir başkasının hamile olduğunu duymak gerçek hayatta olumlu gelişmelerin oluşacağı, başarılı sonuçlar elde edileceği, tanımadığınız birisinden destek alacağınız, sevindirici haberler alacağınız anlamlarına gelir.

 • Rüyada Kardeşini Hamile Görmek

Rüyada kardeşinizi hamile olarak görmüşseniz kardeşinizin çok önemli bir sorunu olduğu ve bu sorunu kimseye anlatamadığı anlamına gelir.

 • Rüyada Annesini Hamile Görmek

Rüyanızda annenizi hamile görmek stressiz bir yaşama, beklenilen bir haberin olumlu sonuçlanmasına, hane halkının gelirinin artmasına, bazı sorunların son bulmasına işaret eder.

 • Rüyada Eşini Hamile Görmek

Rüyada eşini hamile görmek maddi ve manevi anlamda kazanç elde edileceği, iş dünyasında yeni iş teklifleri almaya, bol kazançlı işlere imza atmaya çıkar.

 • Rüyada Kızını Hamile Görmek

Rüyada kızını hamile gören kişinin olumsuz düşüncelere kapılacağı, kalbini karartacağı söylenir.

 • Rüyada Başkasını Hamile Görüp Kıskanmak

Rüya sahibinin hayatı boyunca kendisine örnek alacağı insanlar olacağı bu sayede hedeflerine daha doğru şekilde ulaşacağı, en ufak hatasını bile erkenden fark ederek önlem alacağı, maddi açıdan kendisini yükseltecek bir işte başarı yakalayacağı söylenir.

 • Rüyada Başkasını Hamile Görüp Sevinmek

Rüyada başkasını hamile görüp sevinen kişinin ailesini ilgilendiren bir konuda güzel haberler alacağı, uzun zamandır çekilen sıkıntıların sona ereceği, borcu olan kişinin borcunu ödeyip feraha kavuşacağı, elinin bollaşıp bundan sonra çile ve sıkıntı çekmeyeceği söylenir.

 • Rüyada Başkasını Hamile Görüp Kutlamak

Tanıdığı birini hamile görüp kutlayan kişinin iyi haberler alacağı, hane halkından birisinin büyük sıkıntıdan kurtulacağı, yatırımların beklenen sonuçlara ulaşacağı, yeni iş teklifleri alınacağı, yaşanan yerden başka bir yere taşınıcağına işaret eder.

 • Rüyada Başkasını Hamile Görüp Hediye Almak

Rüyada başkasını hamile görüp hediye almak uzun zamandır akraba arasında devam eden husumetin son bulacağına, maddi imkanların artacağına, yeni iş ortaklıkların kurulacağına, borçları ödeyip kişinin düzlüğe çıkacağına işaret eder

 • Rüyada Başkasını Erkek Çocuğa Hamile Görmek

Rüyasında başkasını erkek çocuğa hamile gören kişinin iyi haberler alıp hane halkının şenleneceği, sorunlarının sona ereceği, hedeflerine ulaşacağı, hayırlı insanlarla tanışarak güzel bir çevreye sahip olacağı anlamlarına gelir.

 • Rüyada Başkasını Kız Çocuğuna Hamile Görmek

Rüyada başkasının kız çocuğuna hamile olduğunu gören kişi bekârsa evleneceği, sevgilisi yoksa yeni bir sevgili edineceği, çocuğu yoksa çocuğu olacağına işaret eder.

 • Rüyada Başkasını İkiz Bebeğe Hamile Görmek

Rüyasında başkasının ikiz bebeğe hamile kaldığını görmek her açıdan bol kısmetli olmaya, şans kapısının açılmasına, sorunların yok olmasına çıkar.

 • Rüyada Hem Kendini Hem Başkasını Hamile Görmek

Rüyasında kendini ve başkasını hamile gören kişinin yakın zamanda hayatında sürpriz gelişmelerin olacağı, rutin yaşam temposundan kurtulacağı, hareketli günler geçireceği, uzun yolculuğa çıkılacağı anlamlarına gelir.

 • Rüyada Yabancı Birini Hamile Görmek

Yabancı uyruklu birini hamile görmek iş için çıkılacak bir yurt dışı gezisine işaret eder. Kişinin birikim yapacağı, kötü günlere hazırlıklı olacağı anlamına gelir.

 

Yorum Yap

Yorum Yap