Rüyada Basketbol Oynamak-Rüyada Basket Topu Görmek

Rüyada basketbol oynamak, rüyada basket sahası görmek, rüyada basket topu görmek, rüyada oyun oynamak vb… rüya tabirlerini sizler için hazırladık.

  • Rüyada Basketbol Oynamak

Rüyada basketbol oynayan kişi topu potaya atabiliyorsanız başarı ve mertebe olarak yükseleceği, hayatında önemli başarılar elde edeceği, çevresinin takdirini kazanacağı söylenir. Rüyasında kalabalık bir grupla basketbol oynadığını gören gerçek hayatta kalabalık gir gurupta yer alacağına işaret eder. Bu rüya arkadaş edinmeye, insanlarla iyi geçinmeye, arkadaşlarla hoşça vakit geçirmeye yorumlanır.

  • Rüyada Basketbol Oynarken Düştüğünü Görmek

Rüyasında basketbol oynarken düştüğünü gören kişinin iş hayatında başarı ile ilerlerken bazı zorluklarla karşılaşacağı, çekilen bir sıkıntının son bulup kişinin feraha kavuşacağı söylenir.

  • Rüyada Basketbol Sahasını Görmek

Rüyasında basketbol sahası gören kişinin karşısına yeni iş teklifleri çıkacağı, çevresinin beğenisini kazanacağı, yeni atılımlarda bulunacağı, kişinin hayatının kısa sürede parlayacağı söylenir.

  • Rüyada Basketbol Topu Görmek

Rüyasında elinde basketbol topu tutan kişinin dünyada mal ve servete kavuşacağı söylenir. Basketbol topu elde düşerse kişinin cebinden para çıkacağı, dedikoducu birisi tarafından iftiraya uğrayacağı söylenir.

  • Rüyada Basketbol Oynarken Güldüğünü Görmek

Rüyada basketbol oynarken sevinen bir kişi gerçek hayatta çok seveceği ve zevkle çalışacağı bir iş bulacağı söylenir. Bu rüya başarıları sonucunda işinde yükselmeye, çalışma hayatında mutluluğa ve sevince de işaret eder.

  • Rüyada Oyun Oynamak

Rüyasında herhangi bir oynadığını gören kişi gurubun beğenisine kavuşacağı, kişinin boş işlerle uğraşacağı, kendisine fayda getirmeyecek işlerde bulunacağı, vaktini kötü değerlendireceği söylenir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu