Rüyada başsağlığı dilemek, rüyada taziye ziyaretine gitmek, Rüyada taziye vermek, rüyada taziye almak, rüyada taziye kabul etmek vb… rüya tabirlerini sizler için hazırladık.

  • Rüyada Başsağlığı Dilemek

Rüyasında başsağlığı dilemek hayırlı olarak kabul edilir. Rüya sahibinin tüm korkularından arınacağı, içini kemiren kuşkuları alt edeceği ve aklındaki şeytanı susturmayı başaracağı söylenir.  Kişinin kötü arkadaşları yüzünden başını belaya sokacağı, huzurunu ve mutluluğunu kaybedeceği, söylenir.  Rüyada başsağlığına gitmek, rüya sahibinin hayatında güzel ve olumlu gelişmelere işaret eder. Kişi uzun zamandır hiç olmadığı kadar mutlu olacak ve kendini kuş gibi hafif hissedeceği söylenir.

  • Rüyada Birine Başsağlığı Dilemek

Rüyada birine başsağlığı dilemek dertlerin ağırlığından kurtulmaya, sorunları çözmeye, hayır duası almaya, kötü kazalardan ve musibetlerden korunmaya delalet eder.

  • Rüyada Taziye Ziyaretine Gitmek

Rüyada taziye ziyaretine giren kişinin müjdeli haberler alacağı, büyük başarılar elde edeceği söylenir.  Rüya sahibinin yüzünde güller açtıracak güzel gelişmelerin yaşanacağı anlamına gelir.

  • Rüyada Taziye Vermek

Rüyada taziye vermek rüya sahibinin canına kast eden düşmanlarından kurtulacağına ve can güvenliğini sağlamış olmanın huzuruna kavuşacağı söylenir.

  • Rüyada Taziye Almak

Rüyada taziye almak beklenmedik gelişmelerin yaşanacağına bu sayede rüyayı gören kişinin hayatına heyecan katacağına işaret eder.

  • Rüyada Taziye Kabul Etmek

Rüyada taziye kabul etmek mutluluk verecek haberler almaya işaret eder.

Yorum Yap

Yorum Yap