Rüya Tabirleri

Rüyada Bezelye Görmek-Rüyada Bezelye Yemek

Rüyada bezelye yemek, rüyada bezelye yediğini görmek, rüyada bezelye tarlası görmek, rüyada bezelye ekmek vb… rüya tabirlerini sizler için hazırladık.

  • Rüyada Bezelye Görmek

Rüyada bezelye görmek, rüyanın içeriğine ve rüyayı kimin gördüğüne bağlı olarak değişik şekillerde yorumlanır.  Rüyada bezelye görmek hayırlı ve olumlu olarak değerlendirilir. Bezelye görmek kişinin uzun bir hayatı olacağına işaret eder. Aynı zamanda kişinin ömrünün uzadığı da söylenir. Kişinin hastalanmadan uzun bir dönem geçireceği, hayatında mutlu bir yaşam süreceği söylenir. Rüyayı gören kişi kadınsa ileriki dönemlerde eşi tarafından aldatılacağına da delalet eder.

  • Rüyada Mevsiminde Bezelye Görmek

Bir kişi rüyasında bezelyeyi tam mevsiminde yediğini görürse kişinin yakın zamanda sağlığının bozulacağı ve hastalanacağı söylenir.

  • Rüyada Kuru Bezelye Görmek

Bir kişi rüyasında kuru bezelye yediğini görürse yakın zaman içerisinde oldukça üzücü bir haber alacağı, olumsuz ve uğursuz bir durum yaşayacağı söylenir. Rüyada kuru bezelye görmek genel olarak bir bela ya da musibete işaret eder. Kişinin zarar göreceği çeşitli durumlar içerisine girebileceğine delalet eder.

  • Rüyada Mevsimi Dışında Bezelye Yediğini Görmek

Bir kişi rüyasında mevsimi olmamasına rağmen bezelye yediğini görmesi pek hayra yorulmaz. Genel olarak kişinin kendisine zarar verecek çeşitli işler içerisine gireceği bu durumdan dolayı insanlardan kopacağı, çevresine olan inancının azalacağı söylenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı