Rüyada Baraka Görmek-Rüyada Barakadan Ev Görmek

Rüyada baraka görmek, rüyada barakadan ev görmek, rüyada barakanın yıkılması, rüyada baraka yapmak vb… rüya tabirlerini sizler için hazırladık.

  • Rüyada Baraka Görmek

Rüyasında baraka gören kişinin kötü işlere bulaşmış bir akrabası yüzünden sıkıntı çekeceği, bazı adımlarının boşa gideceği, giriştiği bir işten başarısız sonuçlar elde edeceği, zor ve sıkıntılı günler yaşayacağı, arkadaşları ile arasında tartışmalar olacağı, bazı ayrılık kararlarının alacağı, ortaklık varsa bu ortaklığın sona ereceği söylenir.

  • Rüyada Tahta Baraka Görmek

Rüyasında tahta baraka gören kişinin maddi zarara uğrayacağı, emeklerinin boşa gideceği, hayırsız kişilerle iş yapmak zorunda kalacağı, üzüntülü haber alacağı, sağlık sorunları yaşayacağı, girilen işten dolayı zarar edip kişinin stres yaşayacağı, sağlığın bozulacağı, aile bireyleri arasında tartışma yaşanacağı, kırgınlıkların oluşacağı, sevgili ile fikir ayrılığı yaşanacağı söylenir.

  • Rüyada Baraka Ev Görmek

Rüyada baraka gören kişinin umutlarının söneceği, gireceği bir işten zarar edeceği, zor duruma düşeceği, verdiği sözleri tutmakta zorlanacağı, çevresindeki insanların güvenini sarsacağı, hayırlı başlayan bir işte büyük sıkıntıların oluşacağı, eldeki mal ve mülkte eksilme olacağı söylenir.

  • Rüyada Baraka Yapmak

Rüyasında baraka yapan kişinin doğru adımlar atacağı, doğru projelerde yer alacağı, işlerinin yoluna gireceği, sıkıntılarının son bulacağı, sevinçli haber alacağı, iş hayatında saygın bir kişiliğe kavuşacağı, zorlukların son bulacağı söylenir.

  • Rüyada Barakanın Yıkılması

Rüyasında baraka yıkıldığına şahit olanın ihanet yüzünden zor duruma düşeceği, büyük üzüntüler yaşayacağı, sevdiği birisi tarafından ihanete uğrayacağı, kendisini ifade etmekte zorlanacağı, yanlış anlaşılıp toplumda itibar kaybedeceği, ayrılıklar yaşayacağı, uzun süre insanlardan uzak duracağı, insanlara olan güven duygusunun azalacağı söylenir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu