1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Adaçayı Görmek-Rüyada Adak Görmek

Rüyada Adaçayı Görmek-Rüyada Adak Görmek

Rüyada adaçayı görmek, rüyada adak görmek, rüyadaya adele görmek, rüyada aday görmek, rüyada adam görmek, rüyada adem görmek vb… rüya tabirlerini sizler için derledik.

ADAÇAYI: Rüyada adaçayı görmek, içmek, toplamak yuvadaki huzur ve rahatın birisinin etkisiyle bozulacağına işaretti:

ADAK: Rüyada adak adamak bir sorununun çözülmesi için bir başkasının yardımına ihtiyaç duymak, bunun için de hayır işlemeye niyetlenmektir. Adağını gerçekleştirmek yeni bir ise girişmektir. Adak satın almaksa bir isteğin olacağına işarettir. Adakla ilgili rüyalarda dikkat edilmesi gerekilen şey adağın tanınan bir ermiş için adanıp adanmadığıdır. Eğer öyleyse ermişin adı unutulmamalı ve adak en kısa zamanda yerine getirilmelidir. Böylelikle çok istediğiniz bir şeyin gerçekleşmesine imkan tanımış olursunuz.

ADALE: Rüyada adale görmek, yoğun ve yorucu günler geçirdiğiniz için çok zayıfladığınıza ve sağlığınızın da bu yüzden bozulacağına işarettir. Adale ağrısı çekmek de bir sağlık problemi yaşanacağına ve bu dönemin sıkıntılı geçeceğine delalettir.

ADAM: Adamın fiziksel görüntüsüne göre farklı yorumlarda bulunulur. Yakışıklı, iyi görünümlü, güçlü biri iyi haber ve birinden yardım almaktır. Çirkin, hirpani görünümlü, zayıf bir erkek tatsız dedikodu ve bir umudun boşa çıkmasıdır. Rüyada görülen adamın davranışları ve adının anlamı da yorumda önemlidir. Adam rüya sahibini dövüyor ya da rüya sahibiyle kavga ediyorsa, evde tatsız olaylar yaşanacak ve huzursuz çıkacaktır. Adam tarafından öldürülmek, bir ayrılık yaşamak tir. Adam öldürmek, bir suçlamayla karşı karşıya kalınacağına işarettir.

ADAY: İş ve özel hayatta başarı ve maddi rahatlığa kavuşması anlamına gelir. Bekar kadınlar için mevkii sahibi biriyle işarettir. Evli kadınlar için, eşinin yapacağı büyük bir sürprizdir. Siyasi olarak aday olduğunu görense bir dostunun desteğiyle önemli bir girişimde bulunacaktır.

ADEM (A.S.): Rüyasında Hz. Adem’i gören kişi, Allah korkusuna sahip iyiliksever bir insandır. Sürekli hayır işler ve insanların hayır duasını alır. Ömrü boyunca huzurlu bir hayatı olacağına delalettir. Rüyayı gören kötü niyetli biriyse, işlediği günahların bedelini maddi-manevi sıkıntılara düşerek ödeyeceğine işarettir. Rüyasında Hz. Adem’le yan yana durduğunu ya da oturduğunu gören kimse, yaşamda çok iyi bir mevkiye gelerek söz sahibi olacaktır.

ADIM: Bir yerde adımlar attığını gören, bir konuda karar alma arifesindedir ve bu kararı tek başına alması gerekecektir. Hızlı adımlarla yürüyorsa, endişeye kapılıp ani karar almaktan kaçınmalı olarak yorumlanır. Rüyada adım atılan yer görülüyorsa bu da yorumda önemlidir; çünkü rüya, görülen yerle birlikte yorumlanmalıdır. Örneğin yeşil bir alanda adım atan bir insan, her konuda şanslı olacağı bir dönem yaşayacaktır. Bir yerin mesafesini ölçmek için adım attığını gören ise, bir konuda ya da işiyle ilgili zor anlar yaşadığı için çözüm arayışına girecektir.

ADINIZI DUYMAK: Sizi çok sevindirecek güzel bir haber alacağınıza işarettir. Aynı zamanda yakınlarınız tarafından takdir edileceğiniz ve her konuda destek göreceğiniz anlamına da gelir.

Yorum Yap

Yorum Yap