Rüyada Bakkal Görmek-Rüyada Bakkala Gitmek

Rüyada bakkal görmek, rüyada bakkala gitmek, rüyada bakkaldan alışveriş yapmak, rüyada kapalı bakkal görmek vb… rüya yorumlarını sizler için hazırladık.

  • Rüyada Bakkal Görmek

Rüyasında bakkal gören kişilerin çevresinde bulunan insanlar karşı dikkatli olması gerektiği söylenir. İyi niyetinin çevresindeki insanlar tarafından suistimal edileceği söylenir. Çevresine sürekli taviz vermek zorunda kalan rüya sahibinin bu durumdan bir an önce kurtulması gerektiğini işaret eder. Çevresine kolay güvenip hayal kırıklığı yaşayan rüya sahibinin çevresine karşı daha temkinli davranması gerektiğini söyler. Bazı sorunları ile yüzleşen rüya sahibi dönüşü olmayan bir yola giriş yapabilir. Bu açıdan dikkatli olmaları gerekir. Bekâr erkek ve kızlar için bakkal görmek kısmete çıkar. Yakın zamanda hayırlı bir kısmet çıkacağı geleceğe yönelik olumlu gelişmelerin olacağı şeklinde yorumlanır.  Rüyada bakkal görmek kişinin ömrünün uzun olacağına ve sağlıklı bir hayat süreceği söylenir.

  • Rüyada Bakkala Gitmek

Rüyasında bakkala fiden kişinin hayatında olumlu gelişmelerin olacağı söylenir. Elinin bollaşacağı yakın zamanda kendisine eşya satın alacağı şeklinde rivayet edilir.

  • Rüyada Bakkaldan Yiyecek Almak

Rüyasında bakkaldan yiyecek aldığını gören kişinin yakın zamanda olumlu bir haber alacağı söylenir. Bu haberle kişinin yaşamının olumlu yönde gelişeceği, ekonomik olarak bolluk yaşayacağı, uzun zamandır almak istediği bir şeyi alacak düzeye geleceği, bir hastalığı varsa şifa bulacağı, beklediği bir durumun rüya sahibinin aleyhine gelişeceği söylenir.

  • Rüyada Kapalı Bakkal Dükkânı Görmek

Rüyasında bakkal dükkânı kapalı gören kişinin girişeceği bir işten zarar edeceği, ya da bazı iş tekliflerinin iptal olacağı, bazı işlerin yarım kalacağı, bazı işlerden yüklü miktarda zarar edeceği şeklinde yorumlanır. Kişinin yakın zamanda maddi sıkıntı çekeceği, nakit ihtiyacı için kredi çekeceği söylenir.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu