Rüyada Eşek Görmek

Rüyada Eşek Görmek Rüyasında eşek görmek, rüyayı gören kişinin rüyayı görme şekline göre farklı yorumlanır. Rüyamızda eşek görmek güzel rüyalardan biridir. Genel olarak eşek rüyaları bahtın açılacağını, rüyayı gören kişinin iyi yerlere geleceği anlamına gelir. Eşek bolluk, bereket, zenginliğe delalettir. Rüyada görülen eşeğin iyi ve kötü olması, rüyayı gören kişiye yorumlanır. Eşek rüyası malın, mutluluğun, helal kazancın, bolluk ve bereketin olacağını işaret eder. Rüyada anıran bir eşek görmüş iseniz, değeri olmayan bir kişi tarafından azarlanacağınız anlamına gelir. Rüya Tabirleri aliskanlik.com

Rüyada Eşek Görmek

Rüyanızda eşek ve katırlara sahip oluyorsanız veya biniyorsanız, mal edinmek veya evlat sahibi olmaya işaret eder. Dişi eşek görmek ise yardımcıya, geçime ve nesli çok olan kadını işaret eder. Rüyada eşek sesi duymak ise şerre, şiddete ve ortaya çıkacak bir olaya işaret eder.

Rüyada Büyük Eşek Görmek

Rüyada büyük eşek görmek yüksekliği anlatır. Eşek güzel ise, sahibine güzelliklerin olacağını açıklar. Beyaz renkte eşek görmek sahibi için altın değerindedir. Rüyada görülen eşek zayıf ise fakirliğin olacağını belirtir.  Siyah renkte eşek görülürse, rüyayı gören için sevinci anlatır. Yeşil renkte eşek görmek, dini ve takvayı hatırlatır. Üzerinde semer olan bir eşek görülürse, izzet sahibi bir çocuğun olacağını anlatır.

Rüyada Eşek Görmek
Rüyada Eşek Görmek

Rüyada görülen eşeğin kuyruk uzunluğu evladın kendisinden sonra gelecek olan neslin devlet ve yüceliğini belirtir. Rüyada Eşek Görmek Rüyada kendisine ait bir eşeğin öldüğünü görmek, kendisinin de öleceğini veya çok uzun ömürlü olacağını hatırlatır. Bazı rüya yorumcularına göre de eşeğin ölmesi, rüyayı gören kişinin mallarının azalacağını belirtir.

Rüyada eşek eti yemek, mala ve azamete ulaşır. Eşeğin üzerinde yük ile kendi evine girdiğini görmek ise eşeğin üzerinde bulunan malın kıymetine göre o kişiye hayırlı bir iş ve büyüklük anlamında bir iş açılacağı anlamına gelir. Rüyada eşek katır olmuş ise rüyayı gören kişinin geçimini yolculukla kazanacağını belirtir. Eşek ata dönmüş ise geçimini devlet işleriyle sağlayacağı anlamına gelir. Rüyada Eşek Görmek Rüyada eşek pisliği biriktirmek rüyayı gören kişinin malının çok fazla olacağını anlatır. Rüyada bir eşek sahibi olmak veya eşeği bağlaması Allah tarafından hayır verileceğini ve üzüntülerinin sona ereceğini açıklamaktadır.

Eşek Fotoğrafı
Eşek Fotoğrafı

Rüyada eşekten düşmek, rüyayı gören kişinin çok fakirleşeceğini belirtmektedir. Başka birisinin eşeğine binip düştüğünü görmek ise arkadaşı ile arasının bozulacağını söyler. Rüyada iki gözü kör olan bir eşek görmek veya eşeği satın almak, yeni bir mala kavuşacağına işarettir.

Rüyada Dişi Eşek Görmek

Rüyada dişi eşek görmek, rüyayı gören kişinin hizmetçisinin olacağı veya ticaretle uğraşacağına işaret eder. Eşek sütü içilmesi ise hafif olan bir hastalığın habercisidir. Dişi eşeğin bir erkek yavrulaması geçim kapılarının açılacağını ve şöhrete kavuşacağına işaret eder. Eşek dişi bir yavru meydana getirirse, rüyayı gören kişinin kötü isimle anılacağını ve gözden düşeceğini belirtir. Eşeğin ölmesi sahibinin fakirleşmesine işaret eder. Vahşi bir eşeği evcilleştirmek, hayra yorumlanır. Rüyada Eşek Görmek Evcil eşeği vahşi eşek olarak görmek ise zarara işaret eder. Rüyasında evine giren eşek vahşi ise evine dini bozuk birinin geleceğini işaret eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu