Mutlu Bir İlişki İçin Çiftlerin Uyanmadan Önce Yapabileceği 7 Şey!

Mutlu Bir İlişki İçin Çiftlerin Uyanmadan Önce Yapabileceği 7 Şey! Sevgilinizle bir ömür mutlu olabilmek için neler yapmanız gerekli? Elbette, aranızdaki bağı kuvvetlendirmek, birbirinize güven aşılamakla bunları yapabilirsiniz. Fakat kuvvetli bir bağın ve güven aşılama işlemlerinin oluşabilmesi için sevgilinizle yapmanız gereken bazı şeyler var. İşte, sevgilinizle mutlu bir ilişki sürdürebilmeniz için yapabileceğiniz 7 şey…

Mutlu Bir İlişki İçin Çiftlerin Uyanmadan Önce Yapabileceği 7 Şey!

Telefonları Ortadan Kaldırın.

Çağın hastalıklarından biri olan sosyal medya bağımlılığı ilişkinize zarar verebilmekte. Sosyal medya bağımlılığı, “oksitoksin” adlı hormonu baskılamasından kaynaklı eşinizle ilişkinizde uzaklaşmalara sebebiyet verebilir. Mutlu Bir İlişki İçin Çiftlerin Uyanmadan Önce Yapabileceği 7 Şey!  Bu yüzden en azından uyku esnasında telefonları ortadan kaldırmanızda fayda var.

İş Dünyasından Kısa Süreliğine Kendinizi Soyutlayın.

Yaşamınızı sürdürebilmenizin tek yolu belki de çalışmak, ancak duygusal yaşamınızı sürdürebilmek için de sevgiye ve biraz da dinlenmenize ihtiyacınız var. Haftalık tatil ya da dizin günlerinizi de iş hayatı ile boğuşarak geçirmemelisiniz. Bu günleri sevgilinizle uyuyarak geçirmeniz hem ruhunuzu doyuracak hem de bir sonraki iş gününde daha aktif olmanızı sağlayacaktır.

Ayrı Gayrı Olmaz! Beraber Uyuyun ve Beraber Uyanın.

Uyku ve uyanma saatleriniz aynı olmasa bile sevgilinizle aynı anda yatağa girmeli ve aynı anda yataktan kalkmalısınız. Bu sizin ilişkinizin ne kadar uyumlu olduğunu gösterir. Yeni bir güne birlikte uyanmak ve ilk uyanma esnasında birbirinizin göz bebeklerine bakmanız sizi birbirinize daha çok kenetleyecektir.

Konuşmalar Kalpten Gelsin.

Sadece güzel söz olsun diye hiç söylemek istemediğiniz özlü sözleri ya da okumak istemediğiniz şiirleri sevgilinize aktarmak zorunda değilsiniz. Kalbinizdeki dizeleri sevdiğinize aktarmanız yeterli. Uyumadan önce kalpten gelecek bir şekilde söylediğiniz İyi Geceler sözleri bile aranızdaki bağı iki kat artırmaya yeterli olacaktır. Duygularınızı ifade etmekten asla çekinmeyin. Kalpten yaptığınız bir duygusal konuşma sevgilinizin kalbinde Cemal Süreyya etkisi yaratabilir.

Biriniz Ateşse Diğeriniz Su Olsun.

Suyun ateşi söndürdüğü bilinen bir gerçek. Aranızda bir tartışma çıktığı zaman hanginiz ateşse diğeri su olup tartışmayı sonlandırmalı. Böylece ilişkileriniz zedelenmeyecek ve karşı taraf diğer tarafa karşı güven duygusu taşıyacaktır. Bu durum da mutlu bir ilişkinin daha da kuvvetli hale gelmesini sağlayacaktır.

Etkileyici Masajlar Yapın.

Sevgilinize hem kalbinizi açmak hem de mutlu bir cinselliğe teşvik etmek için yapacağınız en güzel şeylerden biri de masaj yapmanız olacaktır. Masaj yaparak sevgilinizle hem duygusal hem de cinsel olarak yakınlaşabilirsiniz. Ayrıca masajı uyku öncesi yaptığınızda sevgilinizle aranızda olan bağı güçlendirdiğiniz gibi huzurlu bir ilişki ve uykunun da kapısını açmış olursunuz.

Öp, Sev Kokla!

Bazen sevgilinizi nazikçe öpmeniz, saçını koklamanız ya da sevdiğinizi çeşitli şekillerde ifade etmeniz halinde mutlu çift olma yolunda hızla ilerleyebilirsiniz. Güzel bir sözcük söylerken dudağa kondurulan hafif bir öpücük bile midede kelebekler uçmasını sağlayabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu