Rüyada Ceza Görmek-Rüyada Para Cezası Görmek

Rüyada ceza görmek, rüyada cezalandırıldığını görmek, rüyada cezalandırıldığını görmek, rüyada para cezası görmek, rüyada para cezası görmek, rüyada polisten para cezası yemek gibi rüya tabirleri için aliskanlik.com

Rüyada Ceza Görmek

Rüyada ceza görmek, içinizde saklı olan suçluluğun göstergesi olabilir. Ayrıca geçmişte yaptığınız ve halen pişmanlık duyduğunuz ve kendinizi affetmediğiniz bir olay olduğunun göstergesidir. 

Rüyada Cezalandırıldığını Görmek

Rüyada cezalandırıldığını görmek, evli bir adam cezalandırılmayı görüyorsa hem şöhret hem de zenginlik kazanacağını gösterir. Ayrıca çevrenizdeki insanlar tarafından haksız muamele gördüğünüze işarettir. Bir kadın cezalandırılmayı görüyorsa sevdiği biri ile kavga edeceğini gösterir. Düşmanının cezalandırıldığını görmek, düşmanının mağlup olacağına işarettir. 

Rüyada Ceza Aldığını Görmek

Rüyada ceza aldığını görmek, başarılı bir kariyere işaret eder. Ayrıca bir servet kazanacağınıza veya beklenmedik bir zevk anlamına da gelebilir.

Rüyada Para Cezası Görmek

Rüyada para cezası görmek, bu rüya kanunla ilgili bir sorun yaşayacağınız anlamına gelir. Muhtemelen araba kullanırken dikkatsiz olacaksınız ve bu da büyük bir para cezasıyla sonuçlanacaktır.

Rüyada Mahkemeden Ceza Aldığını Görmek

Rüyada mahkemeden ceza aldığını görmek, verdiğiniz kararları dürtüsel olduğuna işarettir. Sık sık dürtüsel olarak tepki verirsiniz, yalnızca o anda size uygun görünen şeyleri dinleyip diğer kararlara kulak kapattığınız anlamı vardır.

Rüyada Ceza Makbuzu Görmek

Rüyada ceza makbuzu görmek, aile üyelerinizden biri veya arkadaşlarınızdan biri için para lazım olacağı ve kredi çekmenizi isteyeceklerdir.

Rüyada Birinin Ceza Aldığını Görmek

Rüyada birinin ceza aldığını görmek,  geçmiş günahlarınızın bedelini ödemek zorunda kalacağınız ve bu durumun hiç beklemediğiniz anda ortaya çıkacağını göstermektedir.

Rüyada Polisin Ceza Kestiğini Görmek

Rüyada polisin ceza kestiğini görmek, yaptığınız bir şeyin suçunu meslektaşınıza yüklemeye çalışacağınız, ancak bu durumu başaramayacağınıza ve bu durumu saklamaya çalışacağınıza işarettir.

Rüyada Trafik Polisinden Ceza Yemek

Rüyada trafik polisinden ceza yemek, çok inatçı olduğunuz ve egonuzun yüksek olduğu anlamı vardır. Başkalarının önerilerinin ve tavsiyelerini dikkate almalı ve önyargılı davranmamalısınız.

Rüyada Polisten Para Cezası Yemek

Rüyada polisten para cezası yemek, size ait olmayan eşyaları iade etmeniz gerektiğini göstermektedir. Ayrıca işlem yaptığınız evraklara dikkat edin çünkü bazı sözleşmelerin koşulları gelecekte çok fazla başınızı ağrıtabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu