Kaş Kaldırma Estetiği

Kaş Kaldırma Estetiği Yaptıranlar

Kaşlar güzellik konusunda oldukça ön planda olmaktadır. Kaş Kaldırma Estetiği Bu nedenle kaş şekillendirmesi de bakım ve güzellik konusunda önemli bir yer tutmaktadır. Kaşların şekli insanların yüz ifadesini belirlemekte rol oynamaktadır. Doğru kaş şeklini seçmek yüz ifadesini doğru belirlenmesini sağlamaktadır. Kaşların şekli kadar bakımı da önemlidir. Kaş dökülmesini önlemek ve kaşları gürleştirmek için çeşitli bakım kürleri uygulanmaktadır. Ayrıca kaşlar için özel şampuanlar da bulunmaktadır. Durum böyle iken kaş şeklindeki seçimin ve kaşların önemi daha iyi anlaşılmaktadır. Kaşlarının kalkık olmasını ve istediği kaş şekline daha yukarda olan bir kaş şekli ile ulaşmayı isteyen kişiler kaş kaldırma estetiğine başvurmaktadır.

Kaş Kaldırma Estetiği

Kaş kaldırma estetiği saçlar ile kaşların arasında bulunan bölgenin daha genç gözükmesini sağlamak için de uygulanmaktadır. Kaş Kaldırma Estetiği Bu yöntem sayesinde kişiler daha genç bir görünüme kavuşabilmektedir. Kaş kaldırma estetiği kaşları nedeniyle bakışları daha duygusal ve ağlamaklı olan kişilerin de oldukça sık tercih ettiği bir yöntemdir. Sürekli hüzünlü bir ifade taşımak istemeyen kişiler kaş kaldırma estetiği ile istediği görünüme sahip olabilmektedir. Ayrıca kaşlar bağımsız bir parça olarak görülse bile burun ve göz görünümü ile bağlantısı bulunmaktadır. Burun ve gözler ile orantısız olan kaşlar insanları uyumsuz göstermektedir. Örneğin gözler büyük olan kişilerin kaşlarının ince ve kavisli olması gözleri rahatsız edici derecede ön plana çıkarmaktadır. Başka bir örnek ise kaşları düşük olan kişilerdir. Göz kapağı küçük olan ve kaşları küçük olan kişiler somurtkan bir görünüme sahip olmaktadır. Bu görüntüyü ortadan kaldırmak için de kaş kaldırma estetiği uygulanabilmektedir.

Kaş kaldırma estetiği fiyatları

Kaş kaldırma estetiği fiyatları 1500-2000 TL arasında değişebilmektedir. Önemli olan güvenilir bir yerde işlem yaptırmaktır. Operayonlar sağlıklı koşullarda gerçekleştiği sürece herhangi bir problem yaşanmamaktadır. Kaş kaldırma estetiği lokal anestezi ya da genel anestezi şeklinde yapılmaktadır. Operasyon 1ile 1 buçuk saat arası sürmektedir. Sağlıklı ve kalıcı sonuçlar alınabilmesi için ameliyathane ortamında gerçekleştirilmektedir.

Kaş kaldırma estetiği yaptıran kişiler

Kaş kaldırma estetiği yaptıranlar genel olarak düşük kaş yapısına sahip olan kişilerdir. Düşük kaşın sebep olduğu mutsuz, hüzünlü ve somurtkan görünüm kişileri rahatsız etmekte ve kaş kaldırma estetiğine başvurmalarına neden olmaktadır. Kaş kaldırma estetiği sonrasında ise çok fazla sıkıntı yaşanmamaktadır. Estetik uygulanan kişi aynı gün içerisinde taburcu edilmektedir ve iz kalma gibi bir sorun bulunmamaktadır. Özellikle endoskopik kaş kaldırma estetiği adıyla bilinen son teknoloji kaş kaldırma operasyonunda neredeyse hiçbir şekilde kanama riskinin bulunmaması da insanların bu estetik şeklini tercih etmesinin sebepleri arasında yer almaktadır. Kaş Kaldırma Estetiği Kaş kaldırma estetiği hem kişilerin isteği hem de doktor takibi ya da tavsiyesi ile uygulanabilmektedir. Bu operasyonu yaptırmak isteyen kişiler önce yüz şeklini ve kaşlarının böyle bir işleme ihtiyacı olup olmadığını düşünmeli, daha sonra işlem yapılma kararına varılırsa bir hekime başvurarak onay almalıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu