Iphone İçin En Kolay ve Ücretsiz “5” Video Düzenleme Uygulaması

Iphone İçin Ücretsiz Düzenleme Uygulaması

Iphone İçin En Kolay ve Ücretsiz “5” Video Düzenleme Uygulaması, Iphone İçin Ücretsiz Düzenleme Uygulaması Teknolojinin bu kadar gelişmediği zamanlarda videoları düzenlemek oldukça komplike ve kolay ulaşılamayan bir durumdu. Bu amaçla üretilen belirli programlarla ve o programların lisanslarına sahip olduğunuzda, sadece bilgisayar ortamında yapılabiliyordu.

Iphone İçin En Kolay ve Ücretsiz “5” Video Düzenleme Uygulaması

Ama artık video düzenlemek o kadar kolay bir hal aldı ki, yanımızdan ayırmadığımız, her an elimizde olan ufacık telefonlarımızla bile çok rahat bir şekilde bu ihtiyacımızı karşılayabiliyoruz. Iphone İçin En Kolay ve Ücretsiz “5” Video Düzenleme Uygulaması Özellikle telefonlarımızın kameraları bu kadar yüksek kalitede fotoğraf ve video çekimleri yapabiliyorken, mobil uygulamalar ile bu videoları düzenleyebilmek artık neredeyse herkes için oldukça basit hale geldi.

Iphone İçin En Kolay Video Düzenleme Uygulaması

Yaşadığımız her anı videoya alabilme, Iphone İçin En Kolay Video Düzenleme Uygulaması bunları paylaşabilme ve güzel kolajlar yapıp anılarınızı saklayabilme imkanına sahip olmak bu kadar kolayken neden siz de iPhone’unuzu kullanarak kendi videolarınızın editörü olmayasınız ki? Bunun için sizlere kullanımı kolay ve ücretsiz olan 5 uygulamayı derledik.

Iphone İçin Ücretsiz Düzenleme Programı

Iphone İçin En Kolay Video Düzenleme Uygulaması
Iphone İçin En Kolay Video Düzenleme Uygulaması

iMovie

Apple’ın kullanıcılarına sunduğu bu video düzenleme programı, iPhone için bu kategorideki en iyi ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Iphone İçin Ücretsiz Düzenleme Programı Uygulama, temelde gerekli olan birçok video düzenleme özelliklerinin büyük çoğunluğunu sizlere sunuyor. Videoları kesebilir, birleştirebilir, sesi kısıp açabilir veya video üzerine müzik ekleyebilirsiniz.

Ayrıca yazı ve videolar arası geçişler ekleyebilirsiniz. İçeriğinde bulunan birçok efekti de videolarınızda kullanabilir ve hazırladığınız videoları sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

Movavi Clips

Bir video programının sunması gereken standart özelliklere sahip, kullanımı oldukça basit olan bu program size videolarınızda istediğiniz birçok şeyi yapabilme imkânı vermektedir. Iphone İçin En Kolay ve Ücretsiz “5” Video Düzenleme Uygulaması Sadece video için değil, fotoğraf slaytları hazırlamak için de oldukça kullanışlı bir uygulamadır. Bazı özellikleri için ücret talep edilmekle birlikte, mevcut özellikleri bile yeterince kullanışlıdır.

Iphone İçin Ücretsiz Düzenleme Programı
Iphone İçin Ücretsiz Düzenleme Programı

InShot

Videoları baştan sona düzenlemek, döndürmek, kesmek, hızı üzerinde değişiklik yapmak, müzik veya ses eklemek, filtre eklemek, videoların renkleriyle ilgili değişiklikler yapmak, Iphone İçin En Kolay Video Düzenleme Uygulaması emoji ve yazı eklemek gibi imkânlar sunan bu uygulama videolarınızla ilgili yapmak istediğiniz çoğu şeyde kolaylık sunar. İstediğiniz düzenlemeleri yaptıktan sonra yine uygulama aracılığıyla sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

Quik

GoPro’nun ürettiği bu video düzenleme programı, GoPro kullanıcıları için oldukça tercih edilen bir uygulamadır. GoPro’nuzla veya telefonunuzla çektiğiniz videoları ekledikten sonra programın sunduğu düzenleme kalıplarını tercih edebilir veya kendiniz uygulamanın sunduğu birçok özellikle videolarınızı manuel olarak düzenleyebilirsiniz.

Ayrıca Drive, iCloud ve Dropbox gibi uygulamaları kullanarak videolarınıza müzik ekleyebilir ve bu müzikler üzerinde de kırpma işlemleri yaparak istediğiniz yerden başlamasını sağlayabilirsiniz. Böylece videolarınızı çok daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Adobe Premiere Clip

Uygulamanın ara yüzünde sizi iki seçenek karşılıyor. İlk seçenekte uygulama, videoları otomatik olarak düzenler. Kısa videolar oluşturur, müzik ekler. Iphone İçin En Kolay ve Ücretsiz “5” Video Düzenleme Uygulaması Diğer seçenekte ise kendiniz düzenleyebilirsiniz.

Parlaklık ayarları gibi görüntü ayarlarını yapabilir veya arka plandaki sesi çıkarıp müzik ekleyebilir ve o müzik üzerinde kesme, çıkarma gibi oynamalar yapabilirsiniz. Oldukça kolay yönetilebilen bu uygulama, videolarınızı düzenleyerek harikalar yaratmanızı sağlayacaktır.

İlgili Yazı : iPhone Dns Ayarları Nasıl Değiştirilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu