Terazi Kova Uyumu-Terazi ve Kova Burcu Aşk Uyumu

Terazi kova uyumu, terazi ve kova burcu uyumu, terazi kadını kova erkeği uyumu, kova kadını terazi erkeği uyumu, terazi ve kova burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Terazi Kova Uyumu

Terazi kova uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %50, Arkadaşlıkta %40, İş Hayatında %30

Terazi Kadını Kova Erkeği Uyumu

Terazi kova uyumu genel olarak orta seviyededir. Terazi ve kova burcu kendilerine bakmayı severler. Başkalarının onlara ilgi göstermesinden hoşlanırlar. Birbirlerine alan tanıdıkları sürece bu ilişki güzel olacaktır. Fakat bazen ilişki içerisinde Kova, Terazi bağımlı hale gelebilir. Her ikisi de güzel görünmeye ve başkaları tarafından şımartılmayı sevseler de ilişkilerinde güven sorunu olmayacaktır.

Terazi Kadını Kova Erkeği Uyumu yalnızca beraber iletişim kurmayı öğrendikleri zaman artacaktır. İkisi de inançlarında katıdır ve bir kez karar verdiklerinde fikirlerini kolayca değiştiremezler. Terazi genel olarak kararsız bir yapıdadır. Fakat bir kez bir şeye karar verdiğinde onu o şeyden döndürmek oldukça zordur. Kova erkeği de inatçı yapısıyla bilinir. Bu nedenle ilişkilerindeki sorunlardan birisi inatçılık olabilir. Bu konuda hiçbiri geri çekilmek istemeyecektir. Bu sorun büyüyecek ve ilişkilerine zarar verebilecek hale gelebilir.

Genellikle günlük olaylar hakkında birbirlerini çok iyi bir şekilde anlarlar. Terazi burcu için her şey mantıklı ve akla uygun olmalıdır. Her ikisi de doğru söze ve güvene önem verirler. Bu nedenle bu ilişkide sadakat konusunda bir sıkıntı olmayacaktır. İkisi de yalandan hoşlanmazlar ve asla söylemezler.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Kova Kadını Terazi Erkeği Uyumu

Terazi oldukça duygusal bir burçtur. Kova burcuyla ilişkilerinde güçlü bir bağ kurarlar. Kova Kadını Terazi Erkeği Uyumu birbirlerine alan bıraktıkları zaman yükselebilir. İlişkilerinin bir noktasında önlerine çıkabilecek en büyük engel evliliktir. Terazi, evliliği temsil eden ve Satürn’ün destekleyeceği kurum olarak onu çok anlamlı bulan bir işarettir.

Kova burcu evliliğin kötü bir şey olduğunu düşünebilir, hatta ondan kaçabilir. Bazen sorunlar ortaya çıktığında ikisi de itilmiş ve öfkeli hissedebilir, bu da gereksiz çatışmalara ve hatta ilişkilerinin sona ermesine yol açabilir. Terazi beraberliğe ne kadar değer verirse, Kova da yalnızlığa değer verecektir. Bu, ilişkilerinde büyük bir sorunu temsil edebilir. Fakat iletişime değer veren bu iki burç anlaşmanın bir yolunu mutlaka bulacaktır.

Sorunlarını konuşarak çözmekten ikisi de hoşlanır ve yalanı sevmezler. Bu nedenle duygularını ve düşüncelerini açıkça ifade edecek ve orta yolu bulmaya çalışacaklardır. Çünkü birbirlerine bağlandıktan sonra onları birbirinden ayırmak oldukça zordur.

Terazi ve kova burcu aşk uyumu genel olarak orta düzeydedir.

Terazi burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu